19 Şubat 2019, Saat 17:01 Varol Kısa yazıyor

31 Mart 2019 yerel seçimleri için bir heyecanlı günü daha geride bıraktık. Meclis üyeleri listesi ….

 19 Şubat 2019 , saat 17.01 Kağıthane ; CHP Kağıthane İlçe başkanı istifa etmiş. yönetim kararsız, ilden gelen bir liste YSK ile buluşuyor. Bir gazeteci gözüne gerek yok. sizler zaten anladınız. İYİ PARTİ ismi gibi iyi çalışırsa imkansız diye bir şey yok. Elbette Kağıthane sağ düşüncenin kalesi gibi görünse de , siyasette an vardır . Ve belki bu anlardan biri Kağıthane için geçerlidir. Ukalalık yapmıyor ve başarılar dileyerek bitiriyorum ….

 

19 Şubat 2019, saat 17.01 Sarıyer ;  CHP iki dönemdir kazanıyor. Bu seçimde Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ ismi marka olmuş bir şekilde seçmeniyle buluşacak. Gel gör ki meclis üyesi listesi küskünleri ortaya çıkarttı.

Sarıyer örgütünün kafasına takılan isimlerin ilk sırasında ;Kontenjandan geleceği söylenen Ali İhsan Özdemir ve Halim Serdar Sarıoğlu , Üyelerden Melendiz Talyan Yıldız, Memet Yıldız, Nihal Yeşilbaş en çok sorgulanan adaylar oldu. 

Ayrıca Darüşşafaka Mahalle Başkanı Aydan Kankaya, onurlu yeri içinde teşekkür etti. 

Elbette onlarla beş yıl çalışmayı düşünen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ’in bir bildiği vardır. Bizler gazeteci gözü ve siz değerli okuyucularımızın sesi olarak bu konuları kamuoyuna duyurmak ile mükellefiz. 

Başarılar diler ve bir diğer ilçemize geçiyoruz. 

 

19 Şubat 2019, Saat 17.01  Avcılar ; CHP Avcılar mevcut Belediye Başkanı Handan Toprak ile bir türlü yıldızı barışmayan bir aile görüntüsünde olsa da , seçim için yüreklerini koyarak hevesle başladılar. Gelin görün ki 17.01 onlar için bir depremin saati oldu. Şimdi örgüt bir karar aşamasında. Çarşamba günü toplanacaklar. elbette İstanbul Gazetem sizlere detayları bildirecek. Fakat görünen o ki huzur Avcılar da şuan için yok. 

biz yinede başarılar dileyelim. 

 

 19 Şubat 2019, saat 17.01 Beşiktaş ;  dedim ya kimsenin diyemediğini sadece Varol KISA cesaret eder. İşte Beşiktaş . Çok sevdiğim ilçem. Özellikle Belediye başkan aday adayının meclis üyeliğine EVET demesi gerçekten demokrasi hakkındaki düşüncelerimi bir kez daha masaya yatırmama gerek buldu. 

Kadın kolları Başkanı Ferhunde Şirin haklı mücadelsinin TAÇ’ı nı takdı. birinci sıradan listede yer buldu . Sarıyer’den Ali Rıza Yılmaz alt sıralarda olsa da bir başarıdır . Tebrik ederim. 

Fakat Beşiktaş’da mucizenin adı Murat Arslan oldu. Kendisini tebrik eder ve tüm listeye başarılar dilerim. 

 

19 Şubat 2019 Saat 17:00 Şişli ; Beni en çok mutlu eden tek ilçem. Gerçekden Levent Üzümcü ismi bir Muammer Keskin kadar sevindirdi. CHP farklı bir oranla kazanacağı Şişli için şimdiden tüm ilçe listesindeki arkadaşları tebrik ederim. Harika ötesi Şişli ye başarılar diler ve 1 Nisan günü halkımız için HAYIRLI olan sonuçların gelmesini temenni ederim. 

VAROL KISA / İSTANBUL / İSTANBUL GAZETEM 

 

 

 

 ÖNCE BİR REKLAM YAPALIM . 
ARTIK YOUTUBE DE BİR TV KANALIMIZ VAR. 
SEÇİMLERİ AN VE AN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN KAYDOLUN …

Bir cevap yazın