Sarıyer’de kaybolan kız nerede bulundu

sariyer_emniyeti_kayip_kizi_buldu

Haberi paylaşarak tüm İstanbul’a yayan İstanbul Gazetem okuyucularına teşekkür ederiz…Sarıyer’de kaybolan kız nerede bulundu

Pınar Mahallesi’nde oturan Öztürk ailesinin bayramı dün akşam saatlerinden itibaren kabusa dönmüştü.

 14 yaşındaki ilkokul öğrencisi Emel Öztürk, yaklaşık 150 metre mesafedeki alışveriş merkezine gideceğini söyleyerek annesinden izin aldı ve evden çıktı. Akşam saatleri olmasına rağmen bir türlü eve dönmeyen ve telefonlara cevap vermeyen Emel Öztürk, aileyi harekete geçirdi. Ayvalık’ta işte olan baba İsmail Öztürk’ün de gelmesi ile birlikte gece boyunca aramalar yapıldı ancak bir sonuç alınmadı. Aile durumu polise bildirirken bir taraftan da Emel’in arkadaşları ile görüşerek aramalarını sürdürdü.

Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı bu olayı ekip arkadaşlarıyla titizlikle inceledi.. Sürekli gelen bilgileri takip eden Sarıyer Emniyet Müdürlüğü memurları sınırları aşan başarıya ulaştılar…

 

“Hiç bir başarı tesadüf değildir.” 

 

Sarıyer İlçe emniyet Müdürlüğü’ne geldikten sonra Sarıyer’de huzur operasyonlarıyla , uyuşturucu,silah,alkol ve gürültü kirliliğini engelleyen Çamırcı, tüm delil ve ipuçlarını titizlikle inceleyerek bir program dahilinde tüm ihbarları değerlendirdi.  Kısa sürede hızlı cevaplar verilmek zorunda kalınan olayın Sarıyer dışına çıkması üzerine ekip olarak hızlı bir çalışma gerçekleştirildi. Diğer bir endişe ise İstanbul sınırları dışına çıkma olasılığıydı.Hiç bir olasılığa izin vermeyen Sarıyer emniyet güçleri kaybolan Emel ÖZTÜRK’ü  İstanbul’un ilçelerinden Sultangazi sınırlarında buldu. Bu büyük başarı tesadüf değil , gönülden çalışan bir ekibin hak ettiği başarısıdır.

Tüm Sarıyer Emniyet Müdürlüğü memurlarına ve Sarıyer Emniyet Müdürü Sayın Ercan Çamırcı’ya mutlu sona kavuşan aile,Sarıyerli vatandaşlar ve İstanbul Gazetem ekibi olarak teşekkür ederiz.

Görevlerinde Başarılarının Devamın dileriz.. 

 

 

GÖLGE KADIN haber ver hattımız 0546 875 56 05 – istanbulgazetem@hotmail.com

SARIYER GÖLGE KADIN

SARIYER GÖLGE KADIN Sponsorları için de sürprizleri var.!

İstanbul içinden herkesin sponsor olabileceği  “Sarıyer gölge Kadın” yazılarını internet haber sitesine ve basılı yayına taşımasında destek veren sponsorlarına hediyeleri var.

Firma sahipleri için tanıtım ,ilan,eleman, özel gün kutlama, taziye ilanı, kutlamalar, künye bilgileri gibi pek çok tanıtım bilgileri ücretsiz yayınlanacak.

Detaylar için ABONE ofisimizle iletişime geçebilirler. Sarıyer’e sahip çıkmak isteyenlerin GÖLGE KADIN’a sponsor desteği olmalarını bekliyoruz”

bilet

 

Related posts