Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkan seçti

Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkan seçti
Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkan seçti
Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkan seçti

İSTANBUL GAZETEM / VAROL KISA 

 Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanlığı’na Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak seçildi. Katılımcıların selamlama konuşması yaptığı kongreye CHP Sarıyer İlçe başkan Yardımcısı MELTEM PİR ‘in konuşması damga vurdu.

 

Darüşşafaka’daki Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’ndeki genel kurulda seçime tek liste gidildi, muhtarların çoğunluğunun oyunu alan Sarıuçak’ın görevine devam etmesi kararı çıktı. Böylelikle Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak, Sarıyer Muhtarlar Derneği’ne 4. kez başkan seçildi.

Kongreye yoğun katılım

Kongreye Sarıyer ve İstanbul protokolünden çok sayıda önemli isim katıldı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkan yardımcıları Meltem Pir  ve Ayla Osmanoğlu , AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Kadir Delibalta, SP İlçe Başkanı Serdar Kılıç, Belediye Meclis Başkanvekili Hüseyin Coşkun, AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Grup Başkanvekili Nurettin Çelik, meclis üyeleri, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Namık Şişman, Tarım Müdürü Yavuz Acar, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, İstinye Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Gazi Kiraz, Baltalimanı Hastanesi Başhekim Yarımcısı Sebahattin Ataoğlu, Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç, Ülkü Ocakları Başkanı Burak Karagülle, Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Birol Yılmazel ve çok sayıda muhtar katıldı. Sonrasında saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Başkan Genç’e hizmet plaketi verildi
Genel Kurula katılan İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta da Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e, hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

 CHP SARIYER İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI 

          MELTEM PİR’ in KONUŞMASI

 

DSCF2877CHP Sarıyer İlçe Başkan yardımcısı Meltem Pir  Ülke gündemini kürsüye taşıyarak ,siyasetçileri bu acı günleri bitmesi için göreve davet etti.    “Birlik ve beraberliğimizin her geçen gün daha sıkı bir yaşam şekli olarak  gerçekleşmesi gereken bugünlerde, Şehitlerimize Allah’tan Rahmet Ailelerine Sabır diliyorum.

Zor bir dönemden geçiyoruz. Yaşadığımız bu acı günlerin bir an önce son bulması için Ülkemizi yöneten kişilerin  hızlı bir şekilde ellerinden gelenlerin daha fazlasını yapmalarını istiyorum. Yönetim kurumlarında idarecilerin ayırım yapmadan hizmetlerini halkın yararına sunmaları gerekmektedir.

Muhtarlarımız bu bağlamda yerel yönetimin en bağlayıcı kurumlarıdır. birlik ve beraberliği onlar halkımıza aşılamakla görevlidirler. Hiç bir ayırım yapmadan hizmetlerini sürdürmeleri ,halkımıza ve siyasi kurumlara bir örnek teşkil edecektir. Tüm Muhtarlarımızın  görevlerini tarafsız sağduyulu yapmaları dileğimle Sarıyer Muhtarlar Derneği kongresinin hayırlı olmasını dilerim. ” diyerek konuşmasına son verdi .

 

KONGRE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN 

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları:

İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,[Belediyeler ,Belediye Müdürlükleri,Hastaneler,Kaymakamlıklar,Sendikalar Ve Okullar)

İstanbul bölgesindeki tüm dernek ve dernek kurumları,

Vakıflar,sosyal çalışma platformları,

Siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları,

İstanbul bölgesinde şirket kurum ve kuruluşları,

Türkiye’nin tüm illerine ve İstanbul’un  ilçelerindeki  mahallelerinde bulunan  abonelerimize….

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Telefon numaralarımızla irtibata geçip abonemiz olabilirsiniz .Veya hesap numaramıza yıllık abonelik bedeli 100 tl yatırdıktan sonraistanbulgazetem@hotmail.com adresimize mail göndererek ” Adınızı , gazetenizin gelmesini istediğiniz adresinizi ve telefon numaranızı ” göndermeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerine Gazetemiz ulaşmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederiz. 

Abonelik ve destekleriniz için

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

 

Related posts