Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü

 

 

İLKEMİZ; İstanbul Gazetem her yerde olduğu gibi GÜNDEM haberlerinin en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her yerde birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü

Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan ÇAMIRCI, her geçen ay bir sorunu daha çözerek Sarıyer’i huzurun simgesi olan bir ilçe haline getirmeye devam ediyor.  Huzur toplantılarında alınan tüm notları gün ve gün uygulamayı başaran Çamırcı; Gürültü kirliliği, Uyuşturucu ile mücadele, Park Polisleri, Silah kaçakçıları, Cezaevi kaçakları derken bugün bir başarıya daha imza attı.

   14/07/2017   Emirgan bölgesinde meydana gelen ‘BANKA YOLU İLE TELEFON DOLANDIRICILIĞI’ suçu ile ilgili şikayetçi Arzu SÜEL isimli şahıs telefonda kendisini bir bankanın  görevlisi olarak tanıtan şahsın kendisinden kesilen sigorta paralarının iade edileceğini söyleyerek kişisel bilgilerini ve cep telefonuna gelen cep şifreyi istediğini, hesabından başka bir şahsın hesabına 16.000 TL parasının aktarıldığını ,dolandırıldığını anladığını beyan ederek şikayetçi olmuştu.

   Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince yapılan çalışmada paranın aktarıldığı hesap sahibi olan Levent DONDARKAYA isimli şahısa ulaşılmış, şahsa paranın Süleyman Mert KABA isimli şahıs tarafından gönderildiği bilgisi edinilmiş, bu şahıslarla bağlantılı olduğu tespit edilen , Muharrem KATILMIŞ, Fatih GÜLERYÜZ, Ersen GÜLER ve Emre Osman GELEMET isimli şahıslar Asayiş Büro ekiplerinin yapmış olduğu çalışma neticesinde yakalanmış adı geçen şahıslar hakkında gerekli yasal işlemler tamamlandıktan sonra 07/08/2017 günü MEVCUTLU olarak adli makamlara sevk edilmiş, şahıslar tutuklanarak Metris Cezaevine teslim edilmiştir.  

    İstanbul Gazetem Ailesi olarak Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün başarılı çalışmalarını devamını diliyoruz. Sizlerden tek isteğimiz olayları 155 Alo polis hattına bildirmekten asla çekinmeyin. Bu ispiyonculuk veya gambazcılık değil vatandaşlık görevinizdir. unutmayın sizlerinde başına gelebilir. 

HABER VAROL KISA 

 

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Related posts