İmam Hüseyin Cemevi Sarıyer etkinliği

İmam Hüseyin Cemevi Sarıyer etkinliği

Çocuklara bir sıcak el de sen ol !

Yerel basın sisteminde ilk haberi yapmak değil, ne kadar etkileyici olduğu önemlidir. Gerçek kitle sahiplerine ulaşması ve inandırıcılık derecesi okuyucunun kriterleri arasındadır. İstanbul Gazetem gazetesi Türkiye’de en çok okunan “il gazetesi” olma ünvanını anında yaptığı son dakika haberleri ile değil, zamanında doğru ve inandırıcı haberleriyle alma başarısını göstermiş tek gazetedir.

Sarıyer İmam Hüseyin Cemevi Kadın Kolları bir etkilik düzenlediler. Kış günlerinde ihtiyacı olan çocuklarımızı için bir bot, bir mont, bir kıyafet ve ayakkabı vb.  gerekli ihtiyaç malzemelerini onlara ulaştırmak için “Bir sıcak el de sen ol” kampanyası düzenlediler. Burada yapılan etkinlikte davet edilen kişi ve kurumlara kampanyalarından bahsetmek ve değerli yardım sever vatandaşlarımızdan destek almaktır. İstanbul Gazetem ailesi olarak bizlerde seslerine ses olup, o gün düzenlenen etkinliğe gelemeyen fakat haberimiz olsa bizlerde bir şeyler yapmak isteriz diyen sizi değerli yardımsever kişi ve kurumlara sessiz çığlıklarını duyurmak için kalemi elimize aldık ve sizlere seslenmek istedik gelin Sarıyer’de yaşayan ihtiyaç sahibi çocuklarımız için bir sıcak el de siz olun.

Sarıyer’de düzenlenen kahvaltı etkinliğine çok sayıda vatandaşımız iştirak etti. 

Sarıyer İmam Hüseyin Cemevi Kadın kolları Başkanı Yasemin Kıral “Değerli basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Bizlerin sesini dilerim Sarıyer ve İstanbul ilimizdeki yardımsever kişi ve kuruluşlara ulaştırmak için destek de bulunuyorlar. Bizler hiç bir ayırım yapmadan, insanlara dokunmak istiyoruz, dünya görüşümüzün, dini değerlerimizin insana bakışını topluma yansıtmak istiyoruz, bunun için enerjimizi birleştirip bu tarz etkinlikler de halkımızdan aldığımız desteklerle projelerimizi hayata geçireceğiz. Amacımız daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak, daha fazla sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmek. Yapılan her karşılıksız yardım, yardıma ihtiyaç duyan ailelere katkı sağlayacaktır. Tüm üyelerimize ve siz değerli misafirlerimize katkılarından dolayı sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Kahvaltı organizasyonuna Sarıyer Belediye Meclis üyeleri Ali Görgülüer, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Gül Çağlayan, CHP Kadın Kolları üyeleri, CHP Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Yeter Büyükdurmuş , CHP Sarıyer İlçe Başkan Adayı  Ali Sönmez ve Sarıyer İmam Hüseyin Cemevi Başkanı Sait Kıral ile yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer Halkevi temsilcileri ve bir çok sivil toplum kuruluşu üyeleri katılım gösterdi. 

FOTOĞRAFLAR FACEBOOK SAYFAMIZDADIR… 

HABER     / İSTANBUL GAZETEM 

Related posts