CHP Kağıthane Kadınkolları Başkanı Neslihan Durmaz

CHP Kağıthane Kadınkolları Başkanı Neslihan Durmaz

Fotoğraflar facebook sayfamızda TIKLAYIN 

CHP Kağıthane İlçe Binasında yapılan seçimde son dakika bir aday daha çıkmasıyla iki adaylı bir demokrasi şöleni başladı. Neslihan DURMAZ ilk görev süresinde yaptığı faliyetlerin okunması
ile guru tablosunu üyelere sunmayı başardı. Bu başarı “Beyaz” liste sahibi eski başkanı tekrardan CHP Kağıthane Kadınkolları başkanı yapmaya yetti.

 

CHP Kağıthane KadınKolları seçiminde herşey son ana kadar hazırdı. Başka aday çıkmayacağı için ilçe binasında yapılması düşünülen seçimde son dakika sürprizi geldi ve bir aday daha çıkarak “yeşil” listenin sahibi oldu. Hızla yeni hazırlıklar başladı ve demokrasi şöleni ismine yakışır bir şekilde gerçekleşti. Beyaz liste ile eski başkan Neslihan DURMAZ her ihtimali düşünerek bilgi, birikim, tecrübesini ekibi ile birlikte konuşturdu. Hak, hukuk, adalet ve emeklerin daha çok verildiği taraf “Beyaz” liste yoluna devam etti.

Son dakika sürprizi “Yeşil” liste 333 oyun sadece 68 oyunu alabildi. elbette bu aile içinde bir yarış olduğu için sorun etmemek gerekli. İki sene sonra daha çok çalışarak, emek harcayarak inanıyorum ki “Yeşil” liste hak ettiği yere gelecektir. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Kaybeden ve kazananın olmadığı ailenin kenetlenme zamanıdır.
İki listenin gönüllüleri hedef 2019 için yola devam edecekler.

İŞTE BEYAZ LİSTE

BAŞKAN NESLİHAN DURMAZ ..

Betül KAYA
Saadet TİRYAKİ
Esma ŞİMŞEK
Zekiye TARIM
Ebru esin ÖZTÜRK
Demet TAŞGIN
Gül BAĞÇALI
Nurşen Çelebi ASLANBAŞ

Related posts