VKİY kadınlarından kadına tam destek

CHP SARIYER İLÇE BAŞKANLIĞI

Son yılların sosyal medyadaki en büyük Atatürk sevdalılarının birleştiği hareketlerden biri olan “Varol Kısa ile İstiklal Yolu” kısaca VKİY Ailesi sokaklara çıktı. Özellikle VKİY Kadınları tüm ilçelerde olduğu gibi artık illerde ve diğer ülkelerde Mustafa Kemal Atatürk’ü savunmaya, anlatmaya ve yaşatmaya devam ediyor. Bugün VKİY kadınları tüm kadınların el ele birlik içinde mücadeleye destek vermesi için CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim YALINKILIÇ’ı ziyaret ederek tam destek verdiler. 

 

CHP Sarıyer İlçe Binasında makam odasında gerçekleşen ziyarette VKİY hareketinin Genel Sekreteri Çiğdem Sezer Ağırkol ve Lider yardımcısı Zuhal Taşkın ile gönüllüler katıldı. Misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Yalınkılıç ve yönetim kurul üyeleri  VKİY ailesinin kadınlarından gelen bu destekten çok memnun olduğunu dile getirerek Başkan YALINKILIÇ sözlerine şöyle başladı. ” Ulu Önder Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’mize sahip çıkma günüdür. Bunun için gerçekten artık birleşmekten başka çare kalmamıştır. Küskünler, dargınlar, kırgınlar diye guruplarımız artık olmasın. Herkese ilçe binamızın kapısı sonuna kadar açıktır” dedi.

VKİY sözcüsü Ağırkol  ” Bizler VKİY ailesi olarak insanların unuttuğu değerlere sahip çıkmalarını sağlamak için mücadele veriyoruz. İlk değerimiz Atamız olduğu için bu ilkeyle yola çıktık. Türkiye’de malesef sosyal medyada hakaretler ve sosyal hayatta fiili saldırılar olduğu için birilerinin bir şeyler yapması gerekiyordu. Banaz ve geri düşünceli insanlara doğru yolu göstermek için sizler gibi çağdaş düşünceli neferlere önce elbette Sarıyer’in ve Türkiye’nin ihtiyacı var. Bizler VKİY ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bildirmek istedik” dedi.

Sohbetler yapıldı, güzel dilekler sunuldu. Hızla geçen saatler sonrası birlik ve beraberlik mesajları ile yüce Türk Milletine seslenildi.

“Geleceğimiz için ; gelin birlik olalım”…. 

HABERİN KAYNAĞI – İSTANBUL GAZETEM 

 

VKİY FACEBOOK SAYFASI İÇİN TIKLAYIN!

Related posts