CHP Beşiktaş Örgüt Toplantısı

CHP Beşiktaş Örgüt Toplantısı

CHP Hedef 2019 için kilitlendi. PM üyesi Gökan ZEYBEK, Beşiktaş belediye Başkan Vekili Tahir DOĞAÇ ve CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Sebahattin ÖZTÜRK birlikte el ele hedef 2019 için çağrıda bulundu. 

 

CHP Beşiktaş İlçe örgütü yılın ilk örgüt toplantısını Beşiktaş Evlendirme dairesinde yoğun üye katılımıyla gerçekleştirdi. Açılış konuşmasını yapan CHP Beşiktaş İlçe başkanı Sebahattin ÖZTÜRK ; Artık aylar kala değil en uzun mesafeden seçim hazırlıklarına başlayan bir CHP var. Bizler yerel yönetim olarak bir iki ay içerisinde sizlere de duyuracağımız program doğrultusunda seçim startını hep beraber el ele birlikte beraberlik içerisinde vereceğimizi duyurmak isterim” dedi. Salondan gelen muhteşem alkışların coşkusu ile Başkan Sebahattin Öztürk üyelerinin ve Beşiktaş halkının istediği birlik ve huzur ortamı çağrısını en yüksen tondan tüm Türkiye’ye duyurdu.

Örgüt toplantısına daha sonra üyelerin istek ve taleplerini bildirdiği beşer dakikalık kürsü konuşmalarıyla devam edildi. Toplantı sonu gülen yüzler fotoğraf karesinde bu anı arşivlendirdi. Bizlerde İSTANBUL GAZETEM AİLESİ olarak tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor ve 2019 seçimlerinde başarılar diliyoruz ….

  HABER : VAROL KISA (Ailenizin Gazetecisi)

Related posts