Ahmet Misbah Demircan , Sarıyerli Şebinkarahisar'lılarla

 

Ahmet Misbah Demircan , Sarıyerli Şebinkarahisar’lılarla buluştu .

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan , Sarıyer ilçesini ziyaret etti .

Ziyaretin ilk durağı Rumelihisar Mahallesi oldu .Kendisine Ak Parti Sarıyer ilçe Başkanı Salih Bayraktar ve yönetim kurulu , Ak Parti Sarıyer Belediye meclis üyeleri ,Sarıyer iş adamlarından Başar Biberoğlu eşlik etti .
 
 
  Burada esnaf ve vatandaşlar ile sohbette bulunan Demircan ,Cuma namazı ve Aşüre dağıtımı için Baltalimanı mahallesi “Ahmet Celalettin Paşa Camii ” ne geldi .Namaz çıkışı Aşüre dağıtımı  yapıldıktan sonra mahalle sakinleriyle sohbet eden başkan “İmkanlarımız doğrultusunda sizlere elimizden gelen hizmetleri yapmaya hazırım.” dedi. Vatandaşların ilgisi büyük oldu .
 
 
 
Ahmet Misbah Demircan , günlük programlarını iptal ederek Sarıyer’de daha uzun zaman geçirmek istedi .Halk kendisini sevmiş ve onunla sohbeti uzatmıştı .Demircan onları kırmamış günlük programlarını erteleyerek ziyaretine devam etti .
 

 
 
İstinye Mahallesi Ak Parti çalışma gurubunu ziyeret etti. Fotoğraf çektirerek burada çalışanlar ve istinyelilerle sohbetini devam ettirdi .
 
 
Diğer ziyaret durağı ise  Sarıyer – Beşiktaş minibüs hatlarının durağı oldu. Şöförler,esnaf ve vatandaşla burada bir kez daha buluşan Demircan  karşılıklı soru cevap şeklindeki toplantı yaptı .İstekleri not aldı .
 

 
 
Son durak olarak Sarıyer merkez mahallesinde esnaf ve Sarıyerlileri ziyaretinde Sarıyerli Şebinkarahisarlılar ile bir araya gelen Demircan ,Merkez mahallesinde sarıyer spor Kulübü lokalinde sohbette bulundu .Sohbete Şebinkarahisarlı İstanbul gazetem Genel Yayın yönetmeni Varol KISA , Rumelihisar Mahalle Muhtarı Çetin Karayılan , Sarıyer Ak parti yönetiminden Hasan Demiralp ve Cem Bay  ile Hasan Bayram ve  İlhan Çabukol katılımda bulundu . Şebinkarahisarlılardan övgü ile bahseden Başkan Demircan ” Şebinkarahisarlılar ileri görüşlü , çalışkan ve marjinal insanlar ” diyerek Beyoğlu’na davet etti .
Günün sonlarında halk ile kucaklaşarak Sarıyer’den ayrıldı .
 
 

 
 

FOTOĞRAFLARIN BÜYÜK BOY GÖRSELİ İÇİN “İKİ DEFA TIKLAYIN” …

İstanbul Gazetem / Yerel Haberler / Varol KISA

 
 
 
 
 

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın