AK PARTİ KAĞITHANE

AK PARTİ KAĞITHANE ÇALIŞIYOR

İstikrarlı çalışmalarıyla kendinden söz ettiren Ak Parti Kağıthane Teşkilatı; 31 Mart seçimlerinin ardından da hız kesmeden faaliyetlerine devam ediyor

 

+-

İstikrarlı çalışmalarıyla kendinden söz ettiren Ak Parti Kağıthane Teşkilatı; 31 Mart seçimlerinin ardından da hız kesmeden faaliyetlerine devam ediyor. Ak Parti’nin başarılı ve çalışkan ilçe başkanı Serkan Cantürk, ekibiyle birlikte  yarın seçim olacakmış gibi programlı bir şekilde seçmene yönelik faaliyetlerde bulunuyor.

İlçe merkezinde tüm kademelerin her hafta  toplantıları eksiksiz yapılırken, birim başkanlıklarının hazırladığı etkinliklere de tam katılım sağlanıyor. Belediye başkanı Mevlüt Öztekin’le birlikte mükemmel bir uyum sergileyerek Kağıthane’de gerçekleştirilen etkinlik ve programlara  birlikte katılan  başkan Serkan Cantürk,  hafta boyunca yapılan faaliyetlerin hemen hepsine eşlik etmesi dikkat çekiyor.

 

HER GÜN ESNAF ZİYARETİ

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’le birlikte hafta boyunca akşamları her gün esnaf ziyaretine katılan ilçe başkanı Serkan Cantürk, esnaflarla bire bir iletişim kurarak sorunları dinliyor. Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’le birlikte esnafların çayını içerek muhabbet eden Cantürk, gündüzleri de cenaze, düğün ve benzeri etkinliklere katılarak vatandaşların hüzünlü ve mutlu günlerinde beraber oluyor.

Her Cuma günü bir mahalle’nin camisinde vatandaşlarla da bir araya gelen Ak Parti Kağıthane Teşkilatı, namaz sonrası halk toplantısına benzer bir organizasyon gerçekleştirerek vatandaşlarla sohbet etme imkanı buluyor, güncel konuları değerlendiriyor.

 

Belediye ve Ak Parti Teşkilatı’nın omuz omuza birlikte çalışmaları ve birlikte birçok faaliyetlere katılmaları vatandaşların takdirini toplarken, her iki başkan Öztekin ve Cantürk  uyumlu çalışmanın en güzel örneğini sergiliyor.

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ssNnPOrYM0Y