Ak Parti Sarıyer’den Atatürk’e saygısızlık

Ak Parti Sarıyer’den Atatürk’e saygısızlık

“Atatürk Kimdir?”

Atamdır!

Dünya’ya bir daha gelmeyecek, eşi, benzeri olmayan Baş Komutan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu,şahsi menfaatleri doğrultusunda hareket etmemiş, ülkenin bölünmez bütünlüğünü şahsiyetinin önünde tutmuş,satmayan ,satın alınamayan, “koca yürekli,”Mavi Gözlü Devimdir.”

Bir daha, bir daha, bir daha Dünya’ ya gelsem; kurduğu cumhuriyetin topraklarında nefes almak,onun ilkeleriyle yaşayıp,son nefesimi öyle vermek isterdim.

“Atatürk Kimdir?” dersen;

“Atamdır, ceddimdir, gururumdur, hasretimdir.”

“Atatürk Kimdir?” dersen;

“Evlatlarıma örnek gösterdiğim, ilkelerini nakış nakış evlatlarımın kanına, ruhuna işlediğim, gözümde yaş, gönlümde sönmeyen ateştir,”derim.

 

“Referandum  seçimlerinde Atatürk düşmanlığı net bir şekilde gözler önüne seren tüm Ak Partili ve Evet oyu vereceklere önce teşekkür etmek isterim. Yıllardır Atatürk düşmanlığı yapıyorsunuz dediğimizde, tek bir söz tek bir eylemde bulunmadık diyenler son on beş günde öyle bir davranışlarda bulundular ki; Akıl oyunları bunlar dedim. “

Önce sosyal medyada hakaretlerle başlayan Atatürk düşmanlığını gördüğümde inanamadım, yok artık dedim. Ama gerçekten ülkenin geldiği son durum gözlerimin önünde duruyordu. “Atatürk ve ailesi ” sosyal medyada alay konusu yapılıyor ve onlarca insan destek veren yazılarıyla devam ettiriyorlardı. Bir devlet kurumu da “bunlar ne yapıyor?” dememesi beni daha çok şaşırtmıştı.

Sosyal medyada şahsi yürüttüğüm engelleme çabalarım ses getirmiş ve Atatürk’ü yürekten seven Vatan severlerinde desteği ile kısa sürede “Bir Milyon” kişiye ulaşmıştık. Ve o sözler sosyal medyadan kaldırıldı. O sapık ruhlu, dengesiz insanların ruhani halleri benim sorunum değildi. Devlet ücretsiz tedavi ediyordu. Bu kişilerin en kısa sürede acil tedavi edilmesi şarttı.

Bu süreç bitti ! diye düşünüyordum ki, kurumsal saygısızlıkları gördüm. Allah’ım dedim. “Biz hangi ülkede yaşıyoruz. bunlar kim ve ne yapıyor? Türkiye Cumhuriyetini kuran, Özgürlüğümüzü veren “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk” ve silah arkadaşları, atalarımız, dedelerimiz ve son yıllarda evlatlarımız bu insanlar için mi canlarını feda etti. Nerede kaldı bu VEFA , ya ilçe ismi yada özel yemek davetlerine verilen isimler miydi VEFA?

Fazla yorum yazmadan sadece tek soruyla konuyu siz değerli okuyucularıma bırakacağım.  Bu sorumu lütfen kıyaslama olarak görmeyin. Elbette Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü kimseyle kıyaslamam mümkün değildir.

Bu çadır kendi siyasi partilerinin kurucusu kişinin büstünün önünü kapatacak şekilde kurulur muydu?

 

DEVAMI İÇİN YOU TUBE LİNKİNİ TIKLAYIN

 

Haber:  İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın