AKP Sarıyer’de iflas etti

AKP Sarıyer’de iflas etti

Bir kaç gün önce yerel basına AKP Sarıyer Belediye başkan aday adayı Başar Biberoğlu’nun eleştirileri gündeme bomba gibi düşmüştü.  Zaten Sarıyer’de AKP bir ilki başararak 25 bin oy farkı alan ilk ilçe olarak yıllarca unutulmayacak bir başarısızlığa imza atmıştı. Şimdi günlerden 2017 yılı ve yıl başından bugüne AKP Meclis üyeleri diline bir Erkan Karaaslan dolamıştı. Çok seviniyor ve ısrarla gündeme taşıyorlardı.

 

 AKP MECLİSİ İFLAS ETTİ.

 
 
Sarıyer Belediye Meclisi’nde AKP’li meclis üyeleri tarafından sık sık gündeme gelen FETÖ tutuklusu olarak isimlendirilen Erkan Karaarslan tahliye edildi. Türkiye genelindeki  birçok belediyeye danışmanlık hizmeti veren ve 15 Temmuz darbe girişiminden sonra  ihbarlar üzerine tutuklanan Erkan Karaarslan, Mersin 7. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmadan sonra verilen ara kararda tahliye edildi.Dosyadaki tüm delilleri ve kurumlardan gelen evrakları değerlendiren mahkeme heyeti Karaarslan’ın yurt dışı yasağı ve adli kontrol şartı ile tahliyesine, bir sonraki duruşmanın ise Şubat ayında görülmesine karar verdi. Karaarslan 14 aydır Hatay Cezaevinde bulunuyordu.
 
 Şimdi Sarıyer AKP’li Meclis üyeleri ne yapacak merak konusu. Özellikle son 10 yıldır Sarıyer’de hiç bir varlık gösteremeyen AKP malesef yine iflas etti. İki seçim üst üste kaybettiler. Yönetim değişti. Yeni seçilen Meclis üyelerinden biri FETÖ kaçağı olarak aranıyor. Sundukları her önerge havada kaldı ve şimdi iflas bayrağını çektiler.
   
 CHP’li Belediye Ayazağa’da tapu dağıttı. SAGEM ve Akademi hizmetleriyle Türkiye’de örnek belediyecilik gösterdi. Atatürk sevdalısı Sayın Şükrü GENÇ gençlere önem verdi. Spor Sağlık ve Kültürel etkinlikleri ile halkın sevdiği bir başkan profili seçerken AKP’nin hamleleri merakla bekleniyor. Devamı gelecek…. Haber Varol KISA  ( Ailenizin Gazetecisi)

HABER VAROL KISA / İSTANBUL GAZETEM (Ailenizin Gazetecisi) 

.

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın