Arda önce saldırdı, sonra Ümre’ye gitti

 İLKEMİZ;İstanbul Gazetem her yerde olduğu gibi TBMM haberlerinin en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her yerde birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

Arda önce saldırdı, sonra Ümre’ye gitti

 Türk futbolunun şımarık çocuğu bu sefer sevenlerini üzdü. Milli takım ve oynadığı her futbol takımında yaptığı şakalarla gündeme gelen arda bu sefer Türk milletini derinden üzdü.

 

Futbola Avrupa da devam eden Arda Turan Gazeteci Bilal Meşe‘ye saldırması Türk örf ve ananelerine yakışmayan bir tavır olarak sosyal medyada sert eleştiriler aldı. Bununla birlikte yaptığı basın toplantısında “Adamlık” başlığı ile yaptığı konuşmada pişman olmaması ise daha ağır eleştiriler aldı. anlaşılan o ki maddi yönden artık kimseye ihtiyacı olmadığını düşünen Arda Turan kendini Ümre yollarına verdi.

 Önce Saldırdı sonra Ümre’ye gitti .

Arda Turan’a bildirmek isterim ki Ümre yolları bir insana yapılan saldırıyı affettirmez. Eğer son günlerde birilerine yakın görünmek isteyenler gibi dini kullanarak kendini şirin göstermek istiyorsa bu da çare değil.

Eğer bu gazeteci senin hakkında yalan ve yanlış yazdıysa “Cumhuriyet Başsavcılıkları” bu davalar için var.  Gerçi Bilal Meşe dava açtı mı? bilmiyoruz fakat Arda turan Türk Milleti tarafında gönüllerde mühebbet yediği kesin.

VAROL KISA / İstanbul Gazetem / Sarıyer

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

sosyal medyalarda paylaşalım
20

Related posts