Başar Biberoğlu “Seferberlik açılımı”

Başar Biberoğlu “Seferberlik açılımı”

Son günlerde yaşanan acı olaylar sonrası Sarıyer ve Ak Parti’nin sevilen siyasetçisi Başar Biberoğlu İstanbul Gazetem Sarıyer ofisine açıklamada bulundu. Ak Parti Sarıyer’in 2014 Belediye Başkan aday adayı Biberoğlu; “Sarıyer bizlerin evi yuvası önce evimize sahip çıkarız. Fakat eğer söz konusu ülkem olunca herşey teferruattır. Ülkemizde yaşanan terör saldırılarından dolayı hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan Rahmet, kederli ailelerine sabır diliyorum.” diyerek sözlerine başladı.

  “Cumhurbaşkanımız seferberlik ilan etmiştir.Bu söylemin açıklamasını bile bile bazı art niyetli kişiler , ben bunlara  vatan hainleri diyorum, onlar yaygara yaparak “Eyvah seferberlik ilan edildi elimizden paralarımızı alacaklar, devlet herşeyimize el koyucak, paralarınızı yurt dışına çıkarın” diyorlar.

İçinde vatan sevgisi olmayan anne, kardeş, çocuk, eş sevgisi olmayan bu zavallılar yanılıyor.  Sn Cumhurbaşkanımızın seferberlik dediği ülkemize milletimize kasteden her gün artan terör olaylarında, bütün milletimizin bir güvenlik kolu gibi hareket edip gördüğünü yaşadığını duyduğunu bizzat takip edip gerekli makamlara bildirmesidir. Şahsen ben bunu uygulayan bir vatan evladıyım. Tüm halkımızda korkusuzca bunları yetkili kurumlara bildirsin. Bu bizlerin vatandaşlık görevidir. 

Bu hainlerin dış akılların uşakları, bu ülkeyi bölmeğe yönelik hareketleri eylemleri ki; bunlar hepimizin malumü sırf silahla yapılan eylemler değil gerek algı operasyonları ile TV, gazete, sosyal medya, gerek ekonomik hareketlerle gerçekleşmektedir. Benim son yıllarda dikkatimi çeken lütfen sizde dikkat edin tüm tv dizilerde işlenen annene güvenme, babana güvenme, dostuna güvenme çocuğuna güvenme, nerdeyse kendine güvenme hep ihanet entirika herkesin eli başkasının cebinde.

Bu dizilerde de algı operasyonu var.

Aile, komşuluk, akrabalık, dostluk yani Türk Miletinin yegane sahip olduğu büyük gücü öldürmeye yönelik beyin yıkama öperasyonları kendin varsın senden başka kimse önemli değil yak yık ihanet et herkesi sırtından vur.

İşte sevgili Milletim Türk Milletini birleştiren topa tanka tüfeğe sopayla karşılık veren o içimizdeki gücü sevgiyi aşkı merhameti birleşme yek vücut olma yeteneğimizi elimizden almak istiyorlar ama olmuyor, olmayacakta.

Çünkü biz annemizi karımızı kız kardeşimizi çocukkarımızı seviyoruz ve vatanımız bunlar diyoruz ve biz bunlar için gözümüzün kırpmadan Ölürüz Öldürürüz.

Bu yazımı daha önce kaleme almıştım yılbaşı akşamı yapılan terör saldırısı bu operasyonların devamıdır. Ey milletim bizim bizden başka dostumuz yok ve İnan’ın gidecek yerimizde Türkiye’yi Bi Irak Bi Süriye yapmak istiyorlar bölmek parçalamak istiyorlar o yüzden Cumhurbaşkanımızın söylediği SEFERBERLİK kelimesini iyi anlayalım evimize ailemize nasıl sahip çıkıyorsak Ülkemizede öyle sahip çıkalım çünkü Vatan yoksa bunlarda olmaz.

İstanbul Gazetem Sarıyer ofisimize açıklamalarından sonra teşekkür eden Biberoğlu’na bizlerde İstanbul Gazetem ailesi olarak başarılar diliyoruz. 

 

 Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

 

Bir cevap yazın