Beşiktaş Belediye Meclis Üyeleri deklarasyon yayınladı

Beşiktaş Belediye Meclis Üyeleri deklarasyon yayınladı

 

Beşiktaş Belediye Meclis Üyeleri Kazan Kaldırdı

KAZAN KALDIRMAK …

“Yönetime karşı topluca karşı gelmek, baş kaldırmak.”

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar  15 Temmuz darbe girişiminden sonra gündeme gelen isimlerden biri oldu. Belediye Meclis Toplantısında önerge olarak verilmek istenen gündem dışı konuşmaya tepki olarak Beşiktaş Belediyesinde görev yapan CHP’li meclis üyeleri bir deklarasyon yayınladı.

05 Eylül Meclis Bileşiminde ‘Devletin değil kendi çıkarları ve hırslarının peşine düşenlerin, Beşiktaş Belediye Başkanımız Sayın Av. Murat Hazinedar’ı karalamaya gücü yetmez’ ifadelerine yer verilmesi üzerine CHP Beşiktaş Belediye Meclis Üyeleri  açıklama getirdi.

Beşiktaş Belediye Meclis Başkanlığına

05 Eylül tarihinde Meclis Birleşiminde okunan duyurunun aşağıda imzaları bulunan biz meclis üyeleri; Metnin bazı cümlelerini kabul etmediğimizi beyan etmemize rağmen sanki duyurunun tamamına katıldığımız şeklinde açıklamada bulunulmasının yanlış olduğunu belirtir bu duyuruyu yapma mecburiyetinde bırakıldığımızı arz ederiz.

Darbe teşebbüsünde bulunan teröristlerin Türk Adaletine hesap vereceklerini ve en ağır cezalarla cezalandırılacaklarını ümit ediyor ve inanıyoruz.

Ayrıca ; Adil Yargıya intikal eden bir konu ile ilgili fikir beyanında bulunmamızın da Kanunen suç olduğunu bildiğimizi belirtir, Adli mercilere intikal etmiş ve Yurt dışı çıkış yasağı konmuş olduğu anlaşılan  Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar hakkında her hangi bir görüş beyan etmediğimizi saygılarımızla arz ederiz. 07/09/2016

CHP BEŞİKTAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

 

 

 ————————————————————————————————————————————-

İstanbul Gazetem, Türkiye haberleri ile sizlere gündemi yakından takip ettirir.

Gündem  haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz . Arayın  abonemiz olun, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, gazeteniz kapınıza gelsin   

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

 

 

CHP-BEŞİKTAŞ-KUTU-DARBE-FETÖ  4.BÖLÜM
CHP-BEŞİKTAŞ-KUTU-DARBE-FETÖ 4.BÖLÜM

Bir cevap yazın