Beşiktaş Belediyesi Ortaköy Vadisi Feragat etti

İstanbul Gazetem Soruyor! CHP PM daha ne bekliyor?

Beşiktaş Belediyesi bir skandal olaya daha imza attı.

Murat Hazinedar‘ın belediye başkanlığını yaptığı Beşiktaş ilçesinde Ortaköy Vadisi ile yine bir skandala imza atmayı başardı. CHP PM disipline sevk edilmesine karar verdiği Hazinedar için bilinmeyen sebeplerden dolayı iki aydır parti üyelerini ve basını oyalıyor.

Hazinedar durmuyor fakat CHP Beşiktaş Meclis Üyeleri içerisinde halk için hizmet etmeye yürekten gönüllü kişiler ellerinden geleni yapmaktan kaçınmıyorlar. Bunlardan biride hiç şüphesiz ki Cevdet Bayram ‘dı.

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI 

Toplantının en göze çarpan ayrıntısı Beşiktaş Belediyesi’nin 70 MİLYON Lira borçlanma izni almak istemesi oldu.

Bir diğer skandal olay ise Beşiktaş Belediyesi’nin geçen ay gerçekleşen meclis toplantısındaki verdiği açıklamayı CHP İBB ve Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi Cevdet Bayram‘ın belgeleriyle yalanlaması oldu.

Gündem dışı söz alan BAYRAM ; “Geçen ay gerçekleştirdiğimiz belediye meclis toplantımızda, Ortaköy Vadisi hakkında fikirlerimi siz değerli meclis üyesi arkadaşlarıma ve halkımıza beyan ettim. Ortaköy Vadi Projesi’nin Ortaköy’ün vadisini yok edildiğini anlatmıştım. Bunları anlatırken de Beşiktaş Belediyemizin feragat ettiğini, neden feragat ettiğin ve bir  konuyla alakalı sorular sormuştum. Aldığım cevapta hiç bir şekilde feragat edilmediğini asla bu yok edişe izin verilmeyeceğini beyan ettiler.” diyen Bayram eline aldığı belgeleri havaya kaldırmak suretiyle meclis üyeleri ve meclisi canlı izleyen yüzbinlerce vatandaşa seslenerek

“Şimdi ben sizlere Beşiktaş Belediyesi’nin 27/06/2016 tarihli ve 27/07/2016 tarihli Danıştay’a verilen İdari Mahkemesi Kararını Feragat dilekçelerini gösteriyorum.  Beşiktaş halkına doğruları beyan etmeyen Beşiktaş CHP Sosyal Demokrat Belediyecilik adına halka için güzel işleri yapmak için burda göreve gelirken bizler hangi amaç ve gerekçeyle feragat etme gereği duyulmuştur. Yapılan bu yanlışları halkımız ve siz değerli meclis üyesi arkadaşlarımın bilmesi için söz almış bulunmaktayım. ” diyerek sözlerini teşekkür dileği ile bitirdi.

Meclis Başkan Vekili ” Bize gelen dilekçenizde Kadın Hakları için söz izni istediğiniz yazılıdır. ” uyarısına karşılık Cevdet Bayram ” Benim söz alma gerekçemin dilekçesi masanızın üzerindedir sayın başkan ” diyerek yanıtladı.

 

İstanbul Gazetem Beşiktaş / Haber Varol KISA 

 

 

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın