BEŞİKTAŞ CEM EVİ, MUHTEŞEM, EĞİTİME KATKI GECESİ

Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün “Türk çocuğunun ve Türk milletinin tümünün eğitimi ve yetiştirilmesi, yani kısaca millî eğitim meselesi” olduğunu biliyoruz. “Atatürk İnkılâbı”nın birer parçaları olan seri halindeki reformlar arasında hiç kuşku yok ki temel taşı “Millî Eğitim Reformu” oluşturur.

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Cem Evi Başkanı Nurten Maya ZÖHRAP  ” Mustafa Kemal ATATÜRK ilke ve inkilaplarının sonuna kadar savunucusu olacak genç kardeşlerimiz için elimizden geleini siz değerli dostlarımızla yapmanın, haklı gururu ve onurunu yaşıyoruz” sözleri aslında muhteşem gece için son nokta diyebiliriz. 

Öyle ki herkesin ve her kurumun ellerinden geleni yaptığı, çok değerli katılımcıların olduğu bu gecede öne çıkan isim ve kuruluşlara baktığımda, her dinden temsilcilerin , her ilçeden dostların, Belediye Başkanları ve adaylarının, ilçe başkanları ve dernek başkanlarının yanı sıra yönetimlerinin , muhtarlarımız ve değerli basın mensuplarının el birliği ile eğitime katkıları gözle görülen bir emekti.

Bizlerde İstanbul Gazetem olarak emeği geçen “bir iğneden, en yüksek değere kadar ” katkıda bulunan tüm canlara teşekkür ederiz. Eğitim için atılan bir adım, Türkiye geleceği için dev bir adım olacaktır.

Beşiktaş İlçe Kaymakamı Önder Bakan, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ, Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir DOĞAÇ, Beşiktaş Cem Evi Kurucu Başkanı Mehmet Arslan ( Beşiktaş Belediye Başkan A. adayı) konuşmalarında günün ve eğitime katkının öneminden bahsettiler.

Değerli sanatçıların geceye renk katmasının ardından halaylar eşliğinde son bulan gece 2018 yılına damgasını vurdu.

Eğitim, eğitim, eğitim ; TEŞEKKÜRLER BEŞİKTAŞ CEM EVİ

FOTOĞRAFLAR FACEBOOK SAYFAMIZDADIR.

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın