Besiktaş Huzur’da ilk sıralarda

BEŞİKTAŞ HUZUR BULUYOR 

Besiktaş Kaymakamı Önder Bakan  ve Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’ nın katılımlarıyla gerçekleşen HUZUR toplantısı,  halkın sorunlarının  dinlenmesi ve karşılıklı soru cevapla başladı.

Mahalle muhtarları ve vatandaşların da katılım sağladığı tolantıda Levent, Konaklar, Nisbetiye mahallelerinin sorunları masaya yatırıldı. Toplantıda uyuşturucu, tinerci, ve trafik sorunları gündem maddesi oldu. Vatandaşların sorularının ardından cevap

 

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan;”Sitelerin varlığı Beşiktaş için önemli. Bir siteye girmek için bir sürü güvenlikten geçmek gerekiyor. Sitelerde sizinle bir araya gelmek istiyorum. Sizlerde bizi ziyaret edin. O alanları mesafesi olan alanlar gibi tutmayın. Sitelerinize bizi davet edin sizlerle temas halinde olalım. Bir başka konu kamera sistemlerinizi çok sık kontrol edin. Kamera sistemi çalışmayan alanlarla karşılaşmayalım. Bunun özellikle takibini yaparsak daha doğru iş yapmış oluruz. Bizlere ulaşmaktan herhangi bir çekinceniz olmasın. Beşitaş’ta hiç bir hadise olsun istemeyiz ama hadiseler olacak. Ama önemli olan hadiseleri yönetmektir. Sizlerin katkısı ile daha iyi işler yapılıyor. Bundan sonrada devam edecek” diye konuştu.

Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı ” Herkes vicdanının polisi olmalıdır.
Vatandaşlarımız çok tedirgin ama bunlar sizin kuruntularınız ve kaygılarınızdır diye düşünüyorum. Çünkü çok güvenli bir ilde ve ilçede yaşıyoruz. Yan tarafta tonlarca uyusturucu olsa bilemeyiz. Siz bize haber vermezseniz.

155 aramaktan cekinmeyin.

Biz görev için buradayız ve  sayın kaymakamımızın önderliğinde bizler bu işi başarmak için buradayız. Desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

 

Bir cevap yazın