Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü

 

 

Beşiktaş İlçesinde, İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğ’nü Huzur toplantıları düzenlendi. Emniyet Müdürü Ercan ÇAMIRCI tek tek dinlediği sorunları not aldırdı.

 

 

Beşiktaş Kaymakamı Önder BAKAN ve Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan ÇAMIRCI ; göreve geldikleri an itibariyle ilçe huzuru için çalışıyor.  Düzenledikleri Huzur toplantılarında mahalle ve ilçe sakinlerinin sorunlarını dinledi. Muhtarlar ve STK temsilcilerinin katıldığı toplantılar çok verimli geçmişti. Belki vatandaşlarımızın sadece not almakdan ibaret olacağını düşündüğü toplantılar, hiç de öyle olmadı ve Müdür ÇAMIRCI bugün ilk adımları attı.”

Huzur toplantılarında özellikle şikayetler, madde bağımlılarının verdiği rahatsızlıklardan oluşuyordu. Özellikle Beşiktaş Merkez Mahallesi,  Sinanpaşa ve Levent olmak üzere bir çok mahalleler bu sorunu dile getirmişti.

Beşiktaş İlçe Müdürü Ercan Çamırcı, eş zamanlı hareket edilerek tüm mahalleler de ekiplerin sokakları tek tek kontrol ettirdi. GBT lere bakıldı, evsizler yasal sürece sevk edilirken, madde bağımlıları sokaklardan uzak tutuldu.

İstanbul Gazetem ekibi hemen ardından Beşiktaş mahallelerinde yaptığı röportajlarda ; İlçe Kaymakamı Önder BAKAN ve İlçe Emniyet Müdürü Ercan ÇAMIRCI’dan çok memnun olduklarını, göreve geldikleri an itibariyle ilçenin huzuru ve refahı için çalıştıklarını dile getirdiler.

 

       HABER : VAROL KISA – Beşiktaş 

Bir cevap yazın