Beşiktaş’da nefes kesen takip

Beşiktaş'da nefes kesen takip
Beşiktaş’da nefes kesen takip

Beşiktaş’ın 7/24 hizmet veren gazetesi İstanbul Gazetem ;  gece geç saatlerde Beşiktaş ilçesindeki hareketli saatleri bildiriyor…İSTANBUL / Beşiktaş bir işyerine hırsızlık yapmak için girişimde bulunan hırsızlar ,  işyeri sahibinin onları fark etmesiyle kaçmaya başladılar…

Lüks bir araçla kaçmaya çalışan şüpheliler, durdurmak için yolu kesen ekip otosuna  çarptı.

Şüpheliler silah çekti. Çıkan çatışmada bir polis memuru hafif şekilde yaralandı.

Beşiktaş Nüzfethiye Caddesi’nde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti.

Beşiktaş Adnan Saygun Caddesi’nde hırsızlık olayına karışan 4 şüpheli ile polisler arasında kovalamaca yaşandı. Ekipler ile şüpheliler arasındaki kovalamaca Nüzfethiye Caddesi’ne kadar devam etti.   Polis ekipleri tüm yollarda şüphelileri durdurmak için barikatlar kurdu. Nüzfethiye Caddesi üzerinde ilk karşılaşma gerçekleşirken , şüphelileri taşıyan otomobil ile polis ekip otosu kafa kafaya çarpıştı. Şüpheliler hızla araçtan inerek kaçmaya çalıştı. Olay yerinden kaçamayacaklarını anlayan şüpheliler polis ekiplerine ateş açtı. Polis ekiplerinin karşılık vermesiyle birlikte kısa süreli bir çatışma yaşandı. Çatışma sonucunda şüpheli şahıslar etkisiz hale getirilerek kıskıvrak yakalandı.  Yaralı polis hastahaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

 

İSTANBUL’UN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

İstanbul Gazetem  her haberi yerinde ve belgeleriyle yaptı. İşte bu yüzdendir ki İstanbul okuyucuları gazetesini seçti. Reklam gazetesi , şantajcı gazete , yandaş gazete gibi ünvanlarla anılan yerel gazetelerin yerine ” Haberi yerinde ve doğru yazan gazete ” ile “Kendilerine en yakın isim Varol KISA ” yı tercih ettiler. İstanbullular  artık “İstanbul Haberlerini, İstanbul Büyükşehir Belediye etkinliklerini, haberlerini İstanbul Gazetem VAROL KISA ‘dan takip ediyor .

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları: Türkiye’nin her yerindeyiz.

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Abonelik ve destekleriniz için

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

Bir cevap yazın