BİHLUN TAMAYLIGİL, ENİS BERBEROĞLU’NU CEZAEVİNDE ZİYARET ETTİ.

İLKEMİZ;İstanbul Gazetem her yerde olduğu gibi GÜNDEM haberlerinin en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her yerde birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

 

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ BİHLUN TAMAYLIGİL,

ENİS BERBEROĞLU’NU CEZAEVİNDE  ZİYARET ETTİ.

 

 
CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker’le birlikte,  İstanbul Maltepe Cezaevi’nde tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nu ziyaret etti.

Yaklaşık bir saat süren ziyaretin ardından açıklama yapan Bihlun Tamaylıgil, Enis Berberoğlu’nu her zamankinden daha güçlü, sağlıklı ve moralli gördüklerini belirterek, şunları söyledi:

 “Enis Berberoğlu’nu çok iyi gördük. Tüm arkadaşlarına dostlarına ve halka sevgileri ve selamları var. Yaklaşan bayrama ilişkinde, herkesin bayramının  kutlanmasını istedi. Bayram mesajını herkese  iletiyoruz. Türkiye’nin demokrasi bayramının da en kısa zamanda kutlanacağı inancı var. Adaletin de vicdan terazisinde doğruları tekrar tartacağı inancımızı tekrar dile getiriyoruz. Bu çağrımız içinde yürüyüşe başladık. Bu yürüyüşün de adalet ve  demokrasi bayramını yaşatacağına inanıyoruz.”

Bihlun Tamaylıgil, Faik Öztrak ve Mehmet Göker daha sonra, Berberoğlu’na destek için cezaevinin önünde kurulan çadırlarda Adalet Nöbeti tutan vatandaşları da ziyaret ettiler.

​ 

 

VAROL KISA / İstanbul Gazetem

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın