Can can Canan Kaftancıoğlu sesleri

Yerel Seçim 2019 Mart zili çalmasıyla her ilçede her ilde isimler yukarı doğru çıkmaya başladı. İstanbul gazetem ve Varol Kısa yapılmayanı yaparak mahallelerin ve örgüt üyelerinin sesini dinledi. 

İşte bu yazı dizesi İstanbul İlçelerindeki mahallelerin sesi olacaktır. Bizden ayrılmayın. Tüm ilçeler ve il başkan adaylarını buradan duyuracağız. Ayrıca VKİY TV kanalımızda aday adayları için özel programlar gerçekleştiriyoruz. 

VKİY TV

 

VAROL KISA İLE SOKAKLARIN NABZI

CAN CAN CANAN

Merhaba değerli siyaset ile yakın ilişkide bulunan dostlar ve özellikle İstanbul Gazetem okuyucuları. Türkiye’de siyaset dediğimizde akla ilk gelen gazete, sizlerin gazetesi İstanbul Gazetem ailesi olmasının en büyük özelliği; mahallelerin nabzını tutmamızdır. Halkın güçlü sesi İstanbul Gazetem elbette yerel seçimlerden önce vatandaşına soracaktır, neler düşünüyorsunuz?

Bir çok kanallarda Sayın Canan Kaftancıoğlu ismi İstanbul İl için geçsede İBB adaylarını daha sonra inceleyeceğiz sizlerle, biz ilginç bir diyolog üzerinden bu yazımızı yazmayı uygun gördük.

Beşiktaş İlçesinde İlçe Başkanı Sebahattin ÖZTÜRK ve Beşiktaş siyasetinin sevilen ismi Mehmet ARSLAN isimleri örgütün ve ilçe sakinlerinin ağızlarından çıkan kişiler oldu.  

Bana sorarsanız artık CHP yetkilileri örgütün sesini dinlemeli ve burada bir atama yerine seçim yaptırmalıdır. Geçen sefer atamanın CHP’ye faturası ağır olduğunu hepmiz biliyoruz.

Bayrampaşa Remzi ALBAYRAK ile tamam. 

Kendisini tanımadan Bayrampaşa İlçe başkanı olmasını istediğimiz ve haber desteği verdiğimiz gülen yüzllü Başkanımıza halen tam not veriyor ve CHP için biçilmiş kaftan diyorum.

Av. Hüseyin ÖZHAN Beyoğlu artık bir hukukçuya teslim edilmelidir..

Av. Hüseyin ÖZHAN ‘dan daha iyisini mi bulacağız diyen örgüt üyelerinin sesine ses katıyor ve şahsen de tanıdığım değerli Başkanımızın adaylığında desteğimizi sürdürüyoruz.

Fatih’de bir ilçe başkanı taşın altına elini koydu.  Soner ÖZİMER 

Demek ki ilçesini tanıyor ve halkına güveniyor. CHP yıllardır ucundan kaçırdığı ilçe için birde örgüt ile birleşen ismin yolunda yürürse nasıl olur ?

DEVAM ETMESİ GEREKENLER 

Şuan için CHP ‘nin en rahat olduğu ilçelerde Başkanların devamı konusunda hem fikir olduk İstanbul Gazetem ailemiz tarafından. Bunların tabi ki ilk sırasında Sarıyer belediye Başkanı Şükrü GENÇ, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Avcılar belediye Başkanı Handan Toprak, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç almaktadır. İlçelerinde siyasi partili veya siyasetten uzak halkın sevdiği ve bir dönem daha destekleyeceğine inandığımız isimlerdir.

Şişli Umudun kapısı 

Şişli Belediyesi en çekişmeli ve en büyük yıkımların olacağı seçim bölgesi olarak görülmektedir. Sarıgül adeta aday çalışmalarında bulunsa da örgüt ve halk ile yaptığımız sohbetlerde mevcut belediye başkanına sahip çıkılmasını önerenlerinde olduğunu bilmek acaba? sorunu sorduruyor bizlere. Seçimlerde aday olamamak veya olduktan sonra kazanamamak büyük bir yıkım olsa gerek.

Şişli ilçesi değerli muhabirimiz Çiğdem Sezer’in kontrolünde an ve an bilgi verilecektir.

NEYSE FAZLA UZATMADAN KONUYA GİRİP BİTİRELİM. 

Bu hafta sonu Kadıköy ilçesinde biraz dolaştım. Vatandaş ve CHP seçmeni ile buluşarak hasbi kelam yaptık. Ulu önder Gazi Mustafa kemal Paşam’ın dedği gibi Milli İrade’nin düşüncesini aldım. İnanın bende çok şaşırdım. Kadıköy halkı orada bir kadın olması gerektiğini yıllardır erkek belediye başkanlarının hizmet getirmediğini dile getirdiler. Peki dedim kim olsun?

Can can Canan Kaftancıoğlu Candır Varol Kısa onu burada görmek istiyoruz .

Bize düşen bu sesi duyurmaktan başka bir şey olamz. Can Can Canan Kaftancıoğlu canımız yolunuz açık olsun Kadıköy sizleri bekliyor…..

   Varol KISA ( ailenizin Gazetecisi) 

sosyal medyalarda paylaşalım
20

Related posts