Cem Vakfı Kadın Kolları Genel Başkanı Lale Tunç

Cem Vakfı Kadın Kolları Genel Başkanı Lale Tunç çocukları unutmadı

 

Çocuklar geleceğimizdir, diyerek yola çıkan Cem Vakfı Kadın Kolları Genel Başkanı Lale Tunç ; yardımsever iş adamlarımızla birlikte 150 çocuğa kıyafet ve ayakkabı hediye etti. bir veren bin alır ilkesi ile göreve geldiği ilk günden bugüne çocukları ve gençleri ön planda tutan TUNÇ ; 

 

“Çocuklarımızı sadece bayramlarda değil her gün hatırlamak önemlidir. Onlar bizlerin geleceği. Mutsuz çocuklar mutsuz gelecek tasarlar. Bu düşünceyle imkanlarımız dahilinde sadece bayramlarda değil, imkanımız olduğu her gün onları mutlu etme gayreti içerisindeyiz. Cem Vakfımız ve değerli iş adamlarımızın desteği ile gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikleri daha fazlasını ekleyerek gün ve gün artırmak projelerimiz arasındadır. Mutlu çocuklar mutlu gelecek hazırlar.”dedi.

 

Ayrıca her zaman güzel hizmetlerin ve etkinliklerin duyurusunda destek olan İstanbul Gazetem gazetesine teşekkür eden TUNÇ; “Türkiye’de basın özgür olmalı, iradesi serbest bırakılmalı ki , onlarda mutlu olsun, aslında herkes mutlu olsun. Bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim” diyerek çocuklar ile fotoğraf çektirdi.

Çocuklar çok mutlu oldu

Cem Vakfı Kadın kolları başkanı Lale TUNÇ ve bu güzel etkinlikte emeği geçen herkese bizlerde İstanbul Gazetem ailesi olarak teşekkür ederiz. Türkiye’de çocuk cinayetleri, taciz ve tecavüzleri engellenemezken bir vakfın bu çabası takdire şayan olsa gerekir.  Hediyelerini alan çocuklar mutlu bir şekilde ayrılırken, her gün onların mutlu olması tek dileğimizdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.