Cem Vakfı Kampı Sarıyer’de

Cem Vakfı Kampı Sarıyer’de

 

Cem Vakfı tarihinde bir ilk Sarıyer’de yaşanıyor..

 

Cem Vakfı Sarıyer Belediye Kilyos tesislerinde kampa girdi.  Türkiye’nin dört bir yanından gelen Cem Vakfı Kadın Kolları Başkanları ve yönetim kurul üyeleri katıldı. Yoğun bir katılımın gerçekleştiği kamp günleri çok verimli geçti.

Kampın amacı eğitim ve kaynaşma kampıydı. İmam Hüseyin Cemevi’nde değerli yazar ve panelistlerle çok güzel söyleşilerde bulunuldu. Eğitimin konusu iletişimdi. Mehmet Özgür Ersan ve Hıdır Akbayır,  Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner Kadınlardan Sorumlu Genel Başkan Yrd Av. Nimet Karabulut ve Gençlerden Sorumlu Genel Başkan Yrd. Ali Taş imam Hüseyin Cemevi Başkan’ı Sait Kıral ve yönetimindeki arkadaşlarla birlikte gençlerinde katıldığı yoğun ve verimli bir toplantı geçti. Her katılımcıya da hediyeler ve sertifikalar verildi.

Ayrıca Cem Vakfı tarihinde ilk defa böyle bir kamp oluyor bu kampın yapılmasında öncülük yapan Cem Vakfı Kadın Kolları Genel Başkan’ı Lale Tunç  İstanbul Gazetem mikrofonlarımıza günlerin önemini şöyle anlatıyordu ” 13-15 Ekim günleri Sarıyer Belediyesine ait Kilyos tesislerinde Türkiye genelindeki Cem Vakfı Kadın Kolları Başkanları ve Yönetim Kurul üyeleri birlikte kaynaşma günleri yaşadık. Birlik ve beraberlik için önce birbirimizi tanımak gereğini düşündüm. Bu düşünce bizlere projemizin önünün açtı. Sarıyer Belediye Başkanımız Sayın Şükrü GENÇ ‘inde katkılarıyla bir ilki gerçekleştirmekten çok mutluyum mutluyuz. Bu buluşmaların devamı gelecektir. Değerli basın mensubumuz İstanbul Gazetem ve Sayın Varol Kısa ‘ya bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmadığı içinde ayrıca teşekkür ederim , çünkü sadece bir ilçeye değil tüm İstanbul ve Türkiye’ye sesimizi duyurma imkanını sizlerle yakalıyoruz. Başarılarınızın ve desteklerinizin devamını diliyorum.  ” dedi. 

Kamp süresinin çok verimli geçtiği düşüncesinde birleşen üyeler toplu fotoğraf çekimleri sonrası kampı bitirdiler. Haber VAROL KISA 

 

HABER VAROL KISA / İSTANBUL GAZETEM (Ailenizin Gazetecisi) 

.

Bir cevap yazın