Cem Vakfı “Söz Gençlerin”

Cem Vakfı “Söz Gençlerin”

 

İmam Hüseyin Cemevi’nde düzenlenen programda İstanbul ilçelerinde bulunana Cem Vakfı Gençlik kolları sorumluları ve üyeleri buluştu. Gençleri bugünlerinde  Cem Vakfı Gençlik kollarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Taş , Cem Vakfı Kadınkolları Başkanı Lale Tunç yalnız bırakmadı. 

Birbirlerini tanıdıkları sohbet etikleri kahvaltı programının ardında toplantı salonuna geçilerek İmam Hüseyin Cemevi’nden Ersin Işık moderatörlüğünde toplantı başladı. İlçelerden gelen yetkili gençler sorunlarını ortaya koydu. Neler sitiyorlar, neler yapılmalı, birlik ve beraberlik için nasıl mücadele edilmesi gerektiğini paylaştılar.

Cem Vakfı Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Taş ;” Biz yeni bir yönetim olarak yenilikler getirmenin, sizlerin sorunlarını ortadan kaldırmanın peşindeyiz. Bugünde siz değerli gençlerimizi dinledik. Notlarımızı aldık ve gerekenleri en kısa zamanda yapacağız. Cem Vakfı ideolojisi olan bir kurumdur. Bizler asla yolumuzdan dönmeyeceğiz. Bu  yolda bizlerin en büyük destekçileri sizlersiniz.  Gençliğin olmadığı yerde başarı olmaz. Bizler bunun bilincindeyiz. Sizleri tanımaya çalışıyoruz. Çok yeniyiz. Birlik ve beraberlik içinde daha güzel geleceğe gideceğiz.” dedi.

Cem Vakfı Kadın Kolları Başkanı Lale Tunç ; Bugünde yarında sizlerin yanınızdayız. Bizler herşeyeden vaz geçebiliriz. siyasi partilerden, Futbol takımlarından, STK’lardan , Derneklerden fakat Mezhebimizden vaz geçemeyiz. Asla küsmek gibi bir lüksümüz yok. Birlik zamanı. Beraberlik zamanı. sizleri çok seviyor ve her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum” diyerek kapanış konuşmasını gerçekleştirdi.

Gençler toplu fotoğrafların çekildiği eğlenceli dakikaların ardından toplantıyı bitirdiler.

HABER VAROL KISA 

 İLKEMİZ; İstanbul Gazetem her yerde olduğu gibi GÜNDEM haberlerinin en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her yerde birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın