CHP Beşiktaş 1 dakika ayağa kalk eylemi yaptı

CHP Beşiktaş 1 dakika ayağa kalk eylemi yaptı

TBMM Genel Kurulunda, anayasa değişiklik teklifinin 1 Tur bitiminden sonra,  CHP Türkiye genelinde “Ayağa Kalkıyoruz” eylemine başladı. Bunlardan biride CHP Beşiktaş İlçe Başkanlığı tarafından Beşiktaş ilçesinde gerçekleştirildi. 

CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Sebahattin Öztürk ” Anayasamızda yapılmak istenen bu değişim tüm halkımızı ilgilendiriyor. Halkımız bu maddeler hakkında detaylı bilgi sahibi değildir. CHP olarak her sokakta, her mahallede yaşayan vatandaşımıza yapılmak istenilen bu yanlış değişiklikleri anlatım, olası Referandum seçimlerinde “Hayır” denmesi için tüm gerçekleri halkımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Sesimizi daha gür çıkartabilmek için Genel merkezimizin, İl başkanlığımızın öncülüğünde başlattığımız “Ayağa Kalkıyoruz” eylemimiz her gün artarak devam edecektir. Bugün bizlere destek veren duyarlı vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Beşiktaş meydanında toplanan CHP Beşiktaş İlçe Örgütü bir vatandaşlarla birlikte bir dakika boyunca ayağa kalktı ve alkışlarla protesto gerçekleştirdiler.

CHP Meclis Üyesi Ferihan Karasu Beşiktaş ilçesinde bir mekana girerek vatandaşları bilgilendirdikten sonra bir dakika ayağa kalkmalarını ve eylemlerine destek vermeleri gerektiğini söyledi. Bunun üzerine mekanda bulunan vatandaşlar alkışlar eşliğinde bir dakika ayağa kalkarak destek verdi.

[su_video url=”http://www.istanbulgazetem.com/wp-content/uploads/2017/01/istanbulgazetem.mp4″]

 

 

 HABER VAROL KISA / İSTANBUL GAZETEM 

 

 Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın