CHP Beşiktaş Bayramlaşma

İstanbul Gazetem  Beşiktaş ilçesinde en çok okunan gazetedir.


CHP Beşiktaş Bayramlaşma Programı

Kurban Bayramı etkinlikleri devam eden CHP Beşiktaş İlçe yönetimi, Gençlik kolları yönetimi ve üyeler “Etiler Huzurevi”  sakinlerini ziyaret ederek Bayram’da onları yalnız bırakmadılar.

Bayramlaşma programında CHP Beşiktaş İlçe Başkan Yardımcısı Olcay Aktan ” Geçmişini unutan geleceğini unutamaz derdi büyüklerimiz. Bizlerde CHP Beşiktaş İlçe Başkanlığı olarak büyüklerimizi ve geçmişimizi asla unutmayacağız. Bayramlar sadece bahane,bizler her ay ziyaretlerimizi sürdürüyor ve geçmişimizi asla bırakmıyoruz. Yaşadığımız zor günlerin bir an önce bitmesi dileğimle, Tüm Ulusumuzun Kurban Bayramı’nı kutlarım” dedi.

CHP Beşiktaş İlçe Yönetim kurul Üyesi Gülser Sabuncu “İnsanoğlu her canlı gibi doğar, büyür, yaşlanır, ölür. Bebekliğinde ailesinin yakın ilgisine muhtaçtır. Yetişkin bir insan olunca bir işi, mesleği olur. Bir aile yuvası kurar, çocukları olur. Onları besler, büyütür, eğitir, hayata hazırlar. Bunları yapıncaya dek yıllar geçer, saçlarına aklar düşer, yaşlanır sonrasında ise tek beklentisi sevgidir sayıdır hatirlanmaktik Sevdiklerimize bize emek vernelere sıkı sıkı sarılın sadece ailemizinden olmaları gerekmez elbette hayatı büyük bir tecrübe ile bir solukta yaşayan tüm buyukkerimizin Bayramda hatırını soralım, gönlünü alalım, sevgi herseyin ilacıdır” diyerek günün önemini anlattı.

 

   Bayramlaşma sohbet ve ikramlarla devam etti.

 

 

————-  ”  ”  —————–

İstanbul Gazetem, İstanbul’daki tüm haberleri yerinden sizlere sunan İstanbul’un tek gazetesidir.

Gündem  haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz . Arayın gelelim abone olun,   

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

Bir cevap yazın