CHP BEYOĞLU “ŞAHİN DİL”

CHP BEYOĞLU İLÇE BAŞKAN ADAYI ŞAHİN DİL “BİZ” OLACAK

CHP Beyoğlu siyaseti gençleşiyor. birlik ve beraberlik zamanı geldi diyen ve “Biz olma mevsimini” başlatan Başkan adayı Şahin Dil “Beyoğlu Türkiye siyasetinde de önemli bir yer tutmaktadır.

Hepinizin bildiği gibi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetimiz, tarihinin en zor günlerini yaşamaktadır. Bu zor bir dönemde partimiz ilçe kongre sürecini başlatmış bulunmaktadır.” dediği basın açıklaması ile yola çıkarken umudun adını biz olmaktan geçtiğini ifade etti.

Dil “İnanıyorum ki başlamış olan kongre süreci Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidar süreci olacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi, Ulusal Kongre’nin Kuvay-i Milliye ruhuyla kurulmuş bir partidir. Doğruluğunu kuruluş yıllarındaki kongrelerden, umudunu Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun adalet yürüyüşünden almaktadır. Ben böyle bir partinin üyesi olmaktan onur ve gurur duyuyorum.” diyerek örgütün tamamından kabul oyu göreceğinin sinyanlerini verdi.

Yerel Basına verdiği önemi de görünce İstanbul Gazetem ailesi olarak CHP Beyoğlu’nda Şahin Dil diyoruz. Başarılar dileriz. 

 

 

VKİY TV BİZİM KANALIMIZ 

https://youtu.be/3e8UO0lJE2k