CHP ÇİĞLİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKAN ADAYI “OKAN IRGAT” diyor ki;

CHP ÇİĞLİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKAN ADAYI “OKAN IRGAT” diyor ki;

CHP OLAĞAN KURULTAY öncesi ilçelerde seçimler tüm hızıyla sürerken, gençler sahaya inmeye başladı. İlçe başkanlıklarının hemen ardından gerçekleşecek olan gençlik kolları seçimi için adaylar bir bir açıklıyor kendilerini. Bugün İzmir ilinden CHP Çiğli Gençlik kolları başkan adayı Okan Irgat’tan sizlere bahsetmek istiyorum.

İzmir Ege Üniversitesinde okuyan bir gencin babası olarak, cesaretlerine hayran olduğum geleceğimizin teminatı ve Ulu Önder Atatürk’ün “Ey Türk Gençliği” diyerek emanet ettiği Vatanımızı koruyacağına, ileri taşıyacağına inandığım cesur yüreklere sayfalarımda yer veriyor, şahsen desteğimi belirtiyorum.

Atatürk sevdalısı, Vatan millet, İzmir ve Çiğli için güzel projeleri olan Okan Irgat gibi…..

CHP Çiğli Gençlik kolları Başkan adayımız Okan Irgat diyor ki ; “Merhabalar ; CHP Çiğli Gençlik Kolları Başkan adayıyım.  Aslen Malatya’yalıyım, doğduğum günden beri İzmir/Çiğli’de ikamet etmekteyim.

Mustafa Kemal Atatürk’ün “Bütün ümidim gençliktedir.” Sözleri ile yola çıkarak, gençliğin dinamizmini ve mücadele ruhunu yükselterek çalışacağız. Ayrıca gençliğin sorunlarını ve taleplerini de partimiz çatısı altında çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Öncelikli hedefimiz Çiğli’mize bir gençlik merkezi kazandırmak. Mahallelerde ve okullarda gençlik meclisleri kurmak, gençlerin sanatla iç içe olmasını sağlamak. Bu anlamda ücretsiz sanat kursları düzenlemek. Son olarak gençlik partiye, parti de iktidara diyorum. Hepinize sevgi ve saygılarımla.”.

 

İstanbul Gazetem Ailesi olarak Okan Irgat ‘a çıktığı yolda başarılar dileriz.

 

 

VKİY TV YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! TEŞEKKÜRLER “YENİ NESİLİN KANALI”

 

https://youtu.be/3e8UO0lJE2k