CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MV. YUNUS EMRE KAĞITHANE’DE

YUNUS EMRE KİMDİR?

1982 İzmit’de doğdu. Babasının adı Şahin, annesinin adı Şengül’dür. Bakırköy İlçe ve İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı ardından CHP Gençlik Kolları Genel Başkanlığı yaptı. Doktorasını Boğaziçi Üniversitesi Atatürk Enstitüsünde tamamlayan Doç. Dr Yunus Emre İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi öğretim üyesi olarak çalıştı. CHP Tarihi ve sosyal demokrasi üzerine Türkiye’de ve yurtdışında birçok kitabı ve makalesi yayımlandı. Atatürkçü Düşünce Derneği ve Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) Üyesidir.  3-4 Şubat 2018 tarihlerinde yapılan CHP 36. Kurultayında Parti Meclisi üyesi seçildi. 27. Dönem İstanbul Milletvekili seçilen Yunus Emre, TBMM Dışişleri Komisyonu ve Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi(AKPM) üyesidir. Çok iyi derece İngilizce bilen Yunus Emre evli ve bir kız çocuğu babasıdır.  

 

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MV. YUNUS EMRE KAĞITHANE’DE

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İkinci Bölge milletvekili Yunus Emre CHP Kağıthane İlçe başkanlığı’nı ziyaret etti.  Güzel bir sohbetin ardından, yeni çalışma dönemi için seçilen ilçe başkanı ve yönetimine başarılar  diledi.

CHP KAĞITHANE İLÇE BAŞKANI CİHAN İLİM YEŞİLDAĞ 

Göreve seçilen CHP Kağıthane İlçe Başkanı Cihan Yeşil İlimdağ yaptığı teşekkür konuşmasında ” İstanbul’da çarşaf liste ile seçime giren ilçelerden biri Kağıthane oldu. Elbette her seçim öncesi gönül kırıklığı olabiliyor. Fakat Kağıthane olarak biz o sorunları aştık . birlik ve beraberlik içerisinde Kağıthane ilçemizde “Biz” mevsimini başlatıyoruz. Bizleri bugünümüzde yalnız bırakmayan CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve siz değerli kurmayları ile birlikte tüm ailemizin fertlerine sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Güzel sohbetlerin ardından fotoğraflar çekildi ve Gazeteci Yazar Uğur Mumcu anma etkinliklerine katılım sağlandı….

 Bizlerde İstanbul Gazetem Ailesi olarak CHP Kağıthane İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ ve yönetimine başarılar dileriz. 

 

 

İSTANBUL GAZETEM YOUTUBE KANALI VKİY TV BEKLERİZ