CHP İstinye Mahalle İrtibat Bürosu

CHP İstinye Mahalle İrtibat Bürosu

 

İstanbul Gazetem gazetesi bugün CHP İstinye İrtibat Bürosunu ziyaret etti. Bizleri güler yüzüyle ve tüm  samimiyetiyle misafir eden Mahalle Başkanı CAHİT GÜL’e teşekkür ederek haberimize başlamak istiyoruz.

CHP İstinye irtibat bürosu İstinye sahil yolunda İstinye develet hastanesi yanında ak bank üstünde bulunuyor. Mahalle Başkanı Cahit Gül’ün yoğun çalışması sonucu dostluğunu kurduğu ve ofisini ücretsiz tahsis eden Celal Çınar’da ekip arkadaşlarını yalnız bırakmamıştı.

 İstinye Mahalle Başkanı Cahit GÜL çalışmaları hakkında bilgi verirken ” Öncelikle hoş geldiniz. İstanbul Gazetem gazetesi ekibine bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederim. Bizler gönülden gönüle gönüllü bir ekip çalışması yapıyoruz. Örneğin; bu ofisin gerçek sahibi Celal Çınar kardeşimiz bizlerle sohbet ederken bu günleri belki de aklına biel getiremezdi. Gönül gönüle değdi ve kendisini CHP üyesi yaptık. Erken seçimin gelmesiyle birlikte oda bizlere gönülden destek oldu ve ofisini tahsis etti. Sizlerin aracılığı ile bir kere daha teşekkür etmek isterim.” dedi .

 

Görüntüsü gibi neşeli ve enerjisi bol başkanımızla yaptığımız röportaj bizlerinde hoşuna gitmişti. Sözlerine devam eden Başkan GÜL; ” Seçimlerin havası her zaman değişiktir. Yerel, Genel, Referandum vs. Fakat bu sefer bambaşka oluyor ve diyebiliriz ki ; Bu iş TAMAM.

Sizlere burada yaptığımız görevleri anlatmak isterim değerli basın mensupları. Biz önce millet diyerek milletimizin, vatandaşımızın, halkımızın istek ve sorularına cevap veriyoruz.  Broşür, pankartlama ve bayraklama işlemlerini buradan organize ediyoruz. Bir ekip işi ve ekibimize teşekkür ederim. Halkımızdan gelen tepkiler olumlu ve her geçen gün daha büyük katılım oluyor. En çok Cumhurbaşkanı adayımızla ilgili sorular soruluyor ve tabii rozeti kenara bırakıp gerçekten herkesin Cumhurbaşkanı olabilecek mi? Sorusu …”

Bu soruyu kendi kendine sorarken bile gözleri parlayan Başkan GÜL şöyle devam etti. “Olmaz mı? Elbette 81 milyonun tek tarafsız Cumhurbaşkanı Muharrem İnce olacaktır. diyorum. Buna tüm kalbimle inanıyorum. Gördüğüm manzara asla yanıltmayacak ve 25 Haziran’da değişimin güzelliği ile yeni bir Cumhurbaşkanı, yeni bir hükümet ile çağdaş bir türkiye için merhaba diyeceğiz.  Siz değerli basın mensuplarına çok iş düşüyor. Onbeş yıldır değiştiremedikleri neyi değiştirebilecekler. Lütfen halkımızı aydınlatın. Sizlere de sonsuz teşekkür ederim. ” diyerek röportajımızı sonlandıran Başkan Gül ekip arkadaşlarıyla fotoğraf çektirdi.

   HABER : Zuhal Taşkın ( Fotoğraf)  – Varol KISA (Röportaj)

 

 

 

Bir cevap yazın