CHP KAĞITHANE GENÇLİK KOLU BAŞKAN ADAYI “BARAN CAN AKKAYA”

CHP KAĞITHANE GENÇLİK KOLLARI

Siyasette gençlik rüzgarı esmeye başladığı son yıllarda mekanın sahibi olmasını istediğimiz gençlerin başkanlık yarışı başlıyor.

CHP Kağıthane Gençlik kolu Başkan adayı Baran Can Akkaya yıllardır gönül verdiği CHP’de ilçe ve il çalışmalarında sürekli görev alan, siyasetin tabiri caizse beşiğinden yetişen bir aday. Tecrübelerini bilgi birikimlerini geleceği şekillendirmek adına aktarmak için bir makam ve mevkii de olmak gereğini biliyor. Bu dönem olağan kurultay öncesi ilçesinde yapılacak gençlik kolları başkanlık seçimi içinde adaylığını açıkladı.

 

GENÇLER SAHAYA İNDİ

CHP Gençlik kolu Başkan Adayı Akkaya; “Doğduğumuz, büyüdüğümüz Kağıthane’mizin sokaklarında emek emek ördüğümüz umudu büyütmek için, gelecek güzel yarınları hep birlikte kurmak için, bir yola çıkıyoruz.” diyerek sözlerine başladı.

Gençlere izin verildiğinde neler yapabileceklerinin ortada olduğunu vurgulayan Akkaya “Bu yolda siz değerli yol arkadaşlarımın desteği ile beni yalnız bırakmayacağınızı bilerek hep beraber Kağıthane’de ve genelde partimizin iktidarı için alacağımız sorumluluğun bilinci ile var gücümüzle, gençliğimizle çalışmaya devam edeceğiz .” diyerek sözlerine son verdi.

 İlerleyen günlerde ilçe binasında adaylık açıklamasını yapacak olan  CHP Kağıthane İlçe Gençlik Kolları
Başkan Adayı Baran Can AKKAYA ‘ya bizlerde İstanbul Gazetem ailesi olarak başarılar dileriz.