CHP KAĞITHANE İLÇE BAŞKAN ADAYI ZEYNEL KARAKUŞ

CHP KAĞITHANE İLÇE BAŞKAN ADAYI ZEYNEL KARAKUŞ

CHP Kağıthane İlçe delege seçimleri yapılırken , CHP Kağıthane İlçe Başkanlığı için adaylarda bir bir kamuoyu önüne çıkmaya başladı. İşte bir aday ile İstanbul Gazetem ekibi görüşlerini alıyor. CHP Kağıthane İlçe Başkan adayı Zeynel Karakuş.

 

 

Zeynel Karakuş yılların bilgi birikimi ve tecrübesine sahip bir siyasetçidir. Adaylık söz konusu açıldığında kısa ve net konuştu. “Mevcut yönetim ilçede birlik ve beraberliği sağlayamadığı gözle görülen bir gerçek. Mahallelerde halen küskünlerimiz var. Ben ilçe başkanlığından önce onları birleştiren , ailemizi güçlendirecek projeleri olan, küslükleri son bulduracak bir AĞABEYLİK YAPMAK İÇİN ADAY OLDUM. ” dedi.

 

Başkanım Delege listeleri hakkındaki düşünceleriniz nedir?

KARAKUŞ ” Özgür iradeli delegelerin ilçeleri için neyin güzel ve doğru olduğunu seçim günü sandıklardan net bir şekilde çıkartarak açıklayacaklarına inanıyor ve o güne kadar, delegelerimizin onun veya bunun adamı işaretlenmelerini asla kabul etmiyorum. Belli bir kesimin düşünce ve seçme hakkını elinde tutan delegelerimiz özgür iradeleriyle oy kullanacağı inancındayım. ”

 

Kağıthane için düşünceleriniz?

“Değerli basın mensubu arkadaşlarım, özellikle siz Sayın Varol KISA ; sizlerde bizler kadar herşeyi görüyor biliyor ve yazıyorsunuz. Ben Kağıthane’de sizi okuyor ve takip ediyorum. Sizlerle birlikte bir gün gezdiğimizde hem ilçemizin hemde partimizin nelere ihtiyacı var hepsini göreceğiz. Artık benim partime örgütüme ayıracak çok vaktim var. Hergün ilçe başkanlığında olacağım. tüm örgütümüzü dinleyecek ve yardımcı olacağım.”

 

Okuyucularımıza seçmenlere ve ilçe sakinlerimize söylemek istediğiniz mesaj var mı diyerek sohbetimizi bitirirken Karakuş ” Siyaseti zor şartlardan kolay imkanlara getiren kuşağın temsilcisiyim. Hak hukuk adalet için mücadele eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün çizgisinden çıkmadan sosyal ve siyaset hayatımı devam ettirdim. Şimdi daha ileriye taşınması gereken bir CHP Kağıthane var. Bunun içinde göreve hazır bir abileri var. Gelsinler hep beraber zaferden zafere koşabileceğimiz siyasette iktidar olacağım ilçemizi şekillendirelim diyorum Varol Bey” diyerek sözlerine son veren Başkan Adayı Zeynel Karakuş’a bizlerde İstanbul Gazetem Kağıthane ekibi olarak başarılar diliyoruz.

 

 

KAĞITHANE HABERLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSTANBUL GAZETEM – VKİY TV (youtube kanalımız)