CHP Kağıthane İlçe Başkanı M. Ali Yüksel

CHP Kağıthane İlçe Başkanı adaylığını açıkladı

 CHP Kongre süreci tüm illerde ve ilçelerde hızla sürüyor. CHP Kağıthane İlçe Başkanlığı ‘da bu süreç içerisinde önce delegelerini seçti. Şimdi ilçe başkanlığı için aday açıklamaları yapılıyor. Mevcut Başkan M.Ali Yüksel sevenleri ve destekçileriyle birlikte adaylık açıklaması yaptı. Fakat adaylık açıklamasını yapmadan önce eşit şartlar da mücadele etmek için “Adalet” sistemine uydu ve yetkilerinde feragat ederek İlçe Başkanlığı görevini ” Hicran Bozkurt Yıldırım”‘ a devretti.  

İlçe Binasında muhteşem bir katılımın gerçekleştiği adaylık açıklamasında, CHP ve CHP’lilerin yaşadığı kongrelerin önemini vurgulayan bir konuşma yapan CHP Kağıthane Başkanı ve Başkan Adayı Mehmet Ali Yüksel ” Aramızda arkadaşlarımız yeni kongrede ve kongre sonrası görev alacaktır.  CHP’liler en çağdaş ve ilerici bir tarz ile siyaset anlayışına devam edecektir. Bizlerin görevi ; daha iyi bir Türkiye için, önce ilçemizde, sonra ilimizde ve daha sonra tüm Türkiye’de halka hizmeti göstermek kanıtlamak ve yaymaktır. Bu süreçte benimle olacak tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Sizlere olan inancım ile tüm örgüt arkadaşlarımıza teşekkür ederek 10 Aralık’da yapacağımız ilçe kongresinde aday olacağımı açıklıyorum.” diyerek adaylık sürecini başlattı.

 

Bizlerde İstanbul Gazetem Kağıthane Gazetesi Ailesi olarak CHP Kağıthane İlçe Başkanı ve Adayı Mehmet Ali Yüksel ‘e başarılar diliyoruz.  

 

HABER     / İSTANBUL GAZETEM 

Bir cevap yazın