CHP Kağıthane Kadın Kolları Başkanı Saadet Tiryaki olmalı!

CHP Kağıthane Kadın Kolları Başkanı Saadet Tiryaki olmalı!

Merhaba Yoldaşlarım!

CHP Olağan Kurultay öncesi ilçelerde seçimler yapıldı. Ve yapılmaya devam ediyor. Sıra biz kadınlara geldi. Yaşadığım büyüdüğüm, meslek sahibi olduğum ve gözümü açtığım an itibariyle gönül verdiğim CHP ve Kağıthane ilçemde “Kadın Kolları Başkanı” seçilecek. Dostlarım bana geldi ve bunca yıllık partili ve gazetecisin. Senin düşüncen nedir ? Dediler…

 

ZUHAL TAŞKIN ANLATIYOR 

Hepiniz beni tanıyor biliyorsunuz. Bugüne kadar özellikle siyasi seçimlerde parti içinde hiç taraf olmadım. Her zaman seçilen yönetime destek oldum. Bugün geldiğimiz nokta çok farklı. Özellikle ilçe seçiminde ortaya çıkan renkli bir yönetim ve gençlik kollarında emeği fazla olan kardeşimiz Baran Can Akkaya örnekleri mevcut. Sıra kadınlara geldiğinde benim düşüncem ise…..

Adayları eleştirmekten ziyade yıllarca tarafsız hizmet eden bir partili olarak insana yakın sevecen kucaklayan hoş sohbet ve candan davranan mevcut Kadın Kolları Başkanımız Neslihan DURMAZ’a teşekkür etmek isterim. İşte yıllarca bu özellikleri bana bir kriter uygulama zorunluluğu gerektirdi. Kendisine gelecekteki hayatında sağlık huzur ve mutluluk dilerim.

Kadın Kolları Başkanı her mahallede tanınan bilinen ve tabii sevilen bir isim olmalıdır. Çünkü örgütün çalışkan neferleri kadınlardır.

Kadın Kolları Başkanı herkesi kucaklamalıdır. Sadece kendisini seven destekleyen değil, aslında istemeyenleri kucaklamalıdır.

Kadın Kolları Başkanı fikri hür iradesi hür olmalı ve erkekler tarafından asla yönlendirilmemelidir.

Kadın Kolları Başkanı birileri istedi diye değil, kendisi istedi diye aday olmalıdır.

Kadın Kolları Başkanı yıllarca kadın yönetiminde hizmet vermeli fırında pişmelidir. Dışarıdan geldim oldum dememelidir.

Kadın Kolları Başkanı seçim çalışmalarında sol yanımda benimle broşür dağıtan, kapıları çalan adaylarımızı anlatan biri olmalıdır.

Kadın Kolları Başkanı acımda sevincim de yanımda olan olmalıdır.

Kadın Kolları Başkanı bana yapılan haksızlığı kendisine yapıldı hissetmelidir.

Kadın Kolları Başkanı biz mevsiminde ben değil biz demesini bilen olmalıdır.

Bunları onlarca çoğaltmam mümkün. Kısaca başınızı ağrıtmadan diyorum ki ;

Sevdiğim bildiğim, Herkesi seven kucaklayan, kimsenin güdümünde olmayan olmayacağını bildiğim, kendi yüreğinden adaylığı isteyen , yıllarca ilçede hizmet veren, acı günümde hep yanımda olan, haksızlığa uğradığımda ilk arayan ve hemen yanıma gelen, ben değil biz mevsiminin yönetiminin çok güzel yapacağına inandığım, siz dostlara ismini verdiğimde iki sene asla pişman olmayacağım SAADET TİRYAKİ ile yola devam edelim. Beyaz listeye oylarımızı verelim derim.

Okuyup paylaştığınız her duygularım için ayrı ayrı teşekkür ediyorum canım dostlarım …

 İSTANBUL GAZETEM KAĞITHANE – ZUHAL TAŞKIN 

                                          Saygılarımla….

 

YOUTUBE KANALIMIZ VKİY TV ABONE OLMAYI UNUTMAYIN….