CHP KAĞITHANE’de VAROLMA ŞAVAŞI

SİYASET’de DAVA İNSANI OLMAK ZORDUR.

Özellikle 31 Mart yerel seçimlerinden sonra, ben listede yoksam seçimlere de de yokum çalışmam veya başka parti değerimi bilir diyerek gidenlere inat, “CHP Kağıthane İlçe Başkanlığı; Başkan Cihan İlim Yeşildağ ile inanılmaz bir varolma savaşı veriyor”…. Tebrikler CHP Kağıthane

İlçelerin en büyük desteği sahibi oldukları belediyelerdir. CHP Kağıthane , belediyesi olmayan bir ilçe .. Mevcut belediye AK PARTİ olarak hizmet veriyor.

İlçenin en büyük desteği iş adamları ve maddi gücü olan üyeleridir. CHP Kağıthane İlçe Başkanı Cihan İLİM YEŞİLDAĞ bu konuda müzdarip ; çünkü Genel Merkez kararı ile partisi ilçede seçime girmiyor ve İttifak oldukları İYİ PARTİ adayı için sahalarda mücadele veriyor. Hal böyle iken yine zor engeller Başkan Yeşildağ önünde bir set oldu.

İşte dava insanları Başkan , yönetim ve üyeler tüm zorluklara karşı mücadeleye devam ediyor ve her alanda İYİ olmak için çalışmalarına devam ederek İYİ PARTİ adayı Mehmet ASLAN için çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor….

31 Mart Yerel seçimin kahramanlarını sizlere yayınlamak adeta gazetecilik görevim olarak hissettim ve paylaşımlarınızla bu kahramanları Türkiye tanısın istiyorum . Teşekkürler

HABER VAROL KISA – KAĞITHANE

Bir cevap yazın