CHP Sarıyer Bursa Gürsu'da

 

Adı CHP SARIYER , hizmet alanı : TÜRKİYE

 
İSTANBUL GAZETEM BURSA /  Varol Kısa 
CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı bugün İstanbul sınırlarını aşarak ,hizmet için Türkiye’nin her yerinde olduklarını gösterdi..

 

 

 

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz  “Halkımız hizmet bekliyorsa CHP her yerde onların yanında olacaktır .Bizlerin yeterli imkanı yoksa ,bir ilçe diğerine yardım edecektir .Biz birlik beraberlik içinde halka hizmet etmek için bir araya geldik .Hedefimiz bu hizmetleri Türkiye genelinde yayarak , iktidar partisi olmak ve daha çok hizmet etmektir.” dedi .
 
CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı kolilere paketledikleri ihtiyaç malzemelerini Bursa ilinde bulunan CHP Gürsu İlçe Başkanlığı’na teslim etti .Burada Gürsu’lu ihtiyaç sahibi vatandaşlara verilecek olan malzemeler için devamlılık sağlanacağı , CHP Gürsu İlçe Başkanlığı’nı kardeş ilçe olarak kabul ettiklerini açıklayan yetkililer ,sohbet sonrası fotoğraf çekilerek birlik beraberlik mesajları verdiler .
 
CHP Sarıyer kadınkolları Başkanı Nihal Karaal Yeşilbaş, CHP Bahçeköy mahalle Başkanı Ayşe Orhan Tulum ,CHP Sarıyer üyesi Engin Manav ,CHP Sarıyer üyeleri  Bursa Gürsu ilçesine geldiler .
CHP Gürsu Başkanlığı’nda karşılamayı , CHP Gürsu İlçe Başkanı Cavit Kaya , Kadınkolları Başkanı Bilgin Cengiz , CHP Gürsu yönetim üyesi Celal Güler , Funda Türkkoş ,  İsminaz uygun , Canan Üzer , Erdal Say ve CHP Gürsu üyeleri …