CHP SARIYER İŞ YERLERİNİ DEZENFEKTE EDİYOR

CHP Sarıyer ilçe yönetimi Sarıyer’in mahallelerinde yaşananlardan dolayı zor günler geçiren esnafa bir nebze nefes aldırmak için mahallelerde bulunan esnafın dükkanlarını tek tek dezenfektan ilaçları ile ilaçlamaya ve güvenli hale getirmeye başladı.

 

Sarıyer’in 38 mahallesinde başlatılan çalışmada, İlçe yöneticileri, meclis üyeleri ve mahalle temsilcileri bizzat yapılan çalışmalara katılarak yapılan çalışmalarda esnafın sorunlarını dinlerken Koronavirüs nedeniyle risk altında olan esnafa destek oldular.

Yapılan çalışmadan çok memnun olan Sarıyer esnafı memnuniyetlerini dile getirirken başta CHP Sarıyer İlçe Başkanlığını teşekkürlerini ilettiler. Böyle zor zamanlarda yanlarında olmalarını riske rağmen ilaçlamalara direk katılmalarını takdir eden Sarıyer esnafı alınan tedbirlerden ve kendilerine gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirtiler.

Dezenfekte çalışmalarına katılan CHP’liler esnafa ve Sarıyer halkına şu mesajı verdiler, “ Sarıyer’i ve Sarıyerlileri seviyoruz, ülkemiz bu kötü günleri aşacak ve sağlıcakla sokaklarda olmaya devam edeceğiz. Sarıyer yine eski cıvıl cıvıl günlerine kavuşacaktır.

Sarıyerlilerden beklentimiz sağlıklı yaşam ve sevdiklerimizi korumak adına mümkün olduğunca acil durumlar dışında evde kalmamız geleceğimiz adına çok önemli. Yaşama devam etmek için, sevdiklerimizi korumak için, geleceğimiz için, Koronavirüs illetine yenilmemek, salgına dur demek için evden çıkmayın lütfen.

Bugünlerin biteceğini unutmadan İstanbul’un incisi Sarıyer’in güzelliklerini özleyerek evlerimizde kalalım, yarınlarda hep beraber bu günlerin acısını çıkaracak Sarıyer sokaklarını, sahillerini yine mutlu yaşamlarımızla dolduracağız. Sağlıcakla evde kal Sarıyer”….

 

İSTANBUL GAZETEM / VAROL KISA (Ailenizin Gazetecisi) 

 

 

VKİY TV YOTUBE KANALIMIZDA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ