CHP Sarıyer Kadınkolları toplantısı

CHP Sarıyer Kadınkolları toplantısı

 Başkan Sunay Sevinç önderliğinde toplanan kadınkolları yönetimi ve örgütün kadın üyeleri yeni yılın ilk örgüt toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim YALINKILIÇ,  İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinden   Nurhayat Şen, Ayla Yıldırım, Selma Seçkin, Nuran Çamur destek verirken ayrıca  İstanbul İl disiplin kurulu üyesi Nermin Günel,  İl Kadınkolları Yönetiminden Buket Özkan Acar ve Eski İlçe Yöneticisi Meltem Pir,Neslihan Akgün ayrıca  Çağdaş Yaşamı Destekleme Dernek Başkanı Gül Çağlayan, CHP Kadın Kurultay Delegelerinden Elif Kılıç, Temam Ağcagül ve örgütün emekçi kadın üyeleri  toplantıya katılan isimler arasında yer aldı. 

CHP Sarıyer Kadınkolları Başkanı Sunay Sevinç ;  Türkiye gündemi ve CHP Genel Kadınkolları seçimi konulu açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

 

  CHP SARIYER KADINKOLLARI ÜYELERİ KÜRSÜDE 

CHP Sarıyer Kadınkolları Başkanı Sunay SEVİNÇ konuşmasının ardından demokratik ve sosyal bir başkan örneği olarak tüm üyelerine özgür kürsüde söz hakkı verdi. Tüm üyeler sırasıyla duygu ve düşüncelerini örgüt ile paylaştı. Yoğun bir katılımın gerçekleştiği toplantıda söz alan CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim YALINKILIÇ ” Önümüzde zor bir sınav var. Bu sınavdan kadınlarımız olarak başarılı çıkmak zorunda olduğumuzun bilinci içerisinde olduğunuzdan hiç şüphem yok. Önce Sarıyer’imiz ve İstanbul için sonra tüm ülkemiz için çalışmalarımız hayırlı olsun” diyerek başarılar diledi. 

HABER : Varol KISA ( Ailenizin Gazetecisi)

Bir cevap yazın