CHP Sarıyer’den yalancı basına cevap

CHP SARIYER

Bildiğiniz gibi İstanbul İlinin tek tüm ilçelerinden yayın yapan gazetesi İstanbul Gazetem gazetesidir. İşte bizlerin yayın yaptığı ilçelerde neden İstanbul Gazetem bu kadar güçlü bu haberde öğreneceksiniz…

Tüm ilçelerde yerel basın veya haber sitesi adında yapılan yayınlarda gün gelmiyor ki yalan habere yer verilmesin. İstanbul Gazetem sizlere kurulduğu günden bugüne asla yalan haber sunmadı. Bu istikrar hizmet verdiği her ilçede onu birinci sıraya taşıdı.

Sarıyer’de 15/11/2018 tarihinde yalan haber çıktı ve bu haberin hemen ardından CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı top yekün TOKAT cevabı verdi. Tabii anlayana …

İŞTE GERÇEK GAZETECİ Mustafa BALCI’nın kendi haber sitesinde yayınladığı haber ve gerçekler….

Sarıyer’de yerel siyaset çirkin bir şekilde kızışıyor.

Siyasiler “Yerel Medya’yı”  koşulsuzca kulanıyor.

Yerel Medya duyumları doğrulamadan veya çıkar gruplarının menfaatleri doğrultusunda, kendi üç beş kuruşluk menfaatleri yüzünden yalan ve asılsız haberler yaparak ortalığı kasıp kavurduğunu zannetmektedirler.

Bu haberler kimin işine geliyor?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumartesi günü CHP Sarıyer ve 2 Bölge Mahalle Başkanları, Meclis Üyesi adayları ve tüm 2 bölge birimleri ile “Sarıyer Maslak TİM Gösteri Merkezinde” yapılacak olan toplantı öncesi acaba CHP Sarıyer ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in izlediği birlik ve örgütle bütünlük çevresini bozmaya yeltenenler mi? Var..

Kemal Kılıçdaroğlu her Sarıyer’’e her gelişinde aynı siyasi yandaşlar ve yandaş medya neden örgütte sorun var imajı yaratıyor.

KORKULARINI BİLİYORUZ. ŞÜKRÜ GENÇ’DE BURDA BENDE BURDAYIM 

Sarıyer İlçe Başkanı İstifa ediyor. Genel Merkez duyumları üzerine CHPSarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç görevinden istifa ederek Başkan Yardımcısı olacak haberi yapılıyor.

AYNI  OYUN 2014’DE DENENDİ, TUTMADI. AYNI OYUN MU? TEKRARLANIYOR.

“UNUTMADIK”

2014 yerel seçimleri öncesi aynı oyunlar oynanmış. Genel Merkez kaynaklı haberler yayınlanmış. Entrikalar sonucu Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç seçime sokulmaması için oyunlar oynanmıştı. 

CHP Genel Merkezi ve CHP Sarıyer İlçesi “Yerel Seçimler Genelgesi” gereği Yönetim Kurulu istifa süreci tamamlanmış. takvim süreci dolmuştur.

Buna rağmen bu tip haberler sadece yıpratmaya yöneliktir.

CHP SARIYER İLÇE BAŞKANI SEVİM YALINKILIÇ AÇIKLAMA YAPTI.

CHP İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç İBB Toplantısındayken almış olduğu asılsız haber üzerine üzüldü ve haftalık olağan İlçe yönetim kurulu toplantısından sonra basına açıklama yaptı.

“Sarıyer Times olarak katıldığımız canlı yayın açıklamasında kadın ilçe başkanı olması sıfatı ile üzüldüğünü belirtti. Başkan Sevim Yalınkılıç :bazı yayın organlarından asılsız bir şekilde yaklaşık 10,5 aydır büyük bir onurla görev yaptığım Sarıyer ilçe Başkanlığı Görevimden ayrıldığıma dair asılsız, mesnetsiz iddaalar ortaya atılmıştır, bu konu ile ilgili olarak görevimizin başındayız. Önümüzde yerel seçimler var. Yerel seçimlere son hızla ilçe yönetmim kurulu olarak çalışmaya devam ediyoruz. Bu tür asılsız haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ediyorum. Çalışmaya büyük bir hızla devam diyoruz. Bizler burdayız görevimizin başındayız. Açıklamasını yaptı”.

CHP İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç  Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında ise kamuoyuna aşağıdaki yazılı açıklama yapıldı.

 

SARIYER TİMES / GERÇEK GAZETE

sosyal medyalarda paylaşalım
0

Related posts