CHP Sultanbeyli Gençlik Kolları Başkan Adayı ERSİN YÜKSEK

CHP Sultanbeyli Gençlik Kolları Başkan Adayı ERSİN YÜKSEK

CHP İlçe seçimlerinde çalışmalar devam ediyor. Adaylar gün ve gün kendisini , plan ve projelerini anlatıyor. Neden seçilmeleri gerektiğini üyelerine duyuruyorlar. İstanbul Gazetem sizlere adayların sesini duyurmayı görev bilmiştir. Özelliklede gençlerimizin. İşte CHP Sultanbeyli Gençlik Kolları Başkan Adayı Ersin YÜKSEK sizlere neden Başkan olmak istediğini anlatıyor. 

 

CHP Sultanbeyli  Gençlik Kolları Başkan adayı Ersin Yüksek, “ Hizmet etmek, önce ilçemize sonra partimize faydalı olmak için bu yola çıkmaya karar verdim. Bu onurlu ve gururlu mücadelede beni yalnız bırakmadığınız, yanımda olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Fakat burada benimle olmakla görevimiz bitmiyor. Tam tersi aslında uzun soluklu görev maratonumuz yeni başlıyor. Öncelikle tüm delegelerimize ve üyelerimize bizlerin bu görev için hazır olduğunu inandırmak ve daha sonra göreve seçildiğimizde son güne kadar ilk gün aşkı ile hizmete devam etmektir bizlerin burada bulunma amacı. İşte bizler bu uzun soluklu maratona talibiz. bizlere bu görevi veren önce siyasi partimizin siz değerli üyeleri ve sonra ilçemizin değerli halkı çağdaş, ilerici ve yenilikçi Sultanbeyli gençliği için asla pişman olmayacaktır. Ben bu göreve bilgi ve birikimimin yeterli olduğunu düşünerek talip oldum.

Cumhuriyet Halk Partisinin çeşitli kademelerinde görevler aldım. Gece gündüz soğuk, sıcak yağmur, çamur demeden partimizin seçimlerde başarılı olması için çalıştık. Üzerimize ne düşüyorsa elimizden geldiğince o an onu yerine getirmeye çalıştık. Örgütümüzde ki herkes emeğin en yüce değer olduğunun bilincindedir ve adaylığım süresince gereken desteği vererek beni ve ekibimi yanıltmayacaktır. İnanıyorum ki emeğimiz olduğu kadar sözümüz de olacaktır. Bu hizmet sadece benim değil tüm ekibimin de onur madalyası olacaktır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün iki büyük eseri olarak nitelendirdiği Türkiye Cumhuriyeti’ne ve Cumhuriyet Halk Partisine sahip çıkmak bu emanetleri korumak ve yüceltmek kararlılığımızın gereğidir. Bu nedenle partimizin genelde ve yerelde iktidarı için hep birlikte çalışacağız ve inanıyorum ki kazanacağız. Ben değil biz diyerek çıktığımız bu yolda CHP Sultanbeyli İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına adayım” dedi.

İstanbul Gazetem Ailesi olarak genç başkan adaylarına başarılar diliyor ve her zaman yanlarında olacağımızı bildirmek istiyoruz. 

 

 

HABER     / İSTANBUL GAZETEM 

Bir cevap yazın