CHP Ümraniye Gençlikkolu Başkan Adayı DİLARA ÇAKIR

CHP Ümraniye Gençlikkolu Başkan Adayı DİLARA ÇAKIR

CHP İlçe seçimlerinde çalışmalar devm ediyor. Adaylar gün ve gün kendisini , plan ve projelerini anlatıyor. Neden seçilmeleri gerektiğini üyelerine duyuruyorlar. İstanbul Gazetem sizlere adayların sesini duyurmayı görev bilmiştir. Özellikle gençlerimizin. İşte CHP Ümraniye Gençlik Kolları Başkan Adayı Dilara Çakır sizlere neden Başkan olmak istediğini anlatıyor. 

 Değerli CHP Ümraniye Gençlik Örgütü üyeleri;

 1994 yılında İstanbul’da doğdum. BEYKENT ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi’nden 2016 yılında mezun oldum. Bazı iş tecrübelerim sonrasında kazanmış olduğum tecrübeler neticesinde Avukat olarak kendi işimi yapmaktayım. 2 dönem Gençlik Kollarımızda aktif olarak Gençlik Kolu Yöneticiliği yaptım.

   Ümraniyemizin birliği ve beraberliği için uzun zamandır genç arkadaşlarımız ile birlikte mücadele verdik. Bu mücadele de daha ön saflarda yürümek adına bir yola çıkıyoruz. Bu yolda gençler olarak karar alıp, gençler olarak yürümeye kararlıyız. Gençlik örgütümüz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, daha güçlü ve 2019’un genç kadrolarını kuracak bir Gençlik Kolları için Ümraniye Gençlik Kolları Başkanlığına Adayım.

  Siz değerli gençlik örgütümüzün de desteğiyle hep birlikte Ümraniye siyasetine yön vermeye hazırız.

                                                 Saygılarımla

            CHP Ümraniye Gençlik Kolu Başkan Adayı DİLARA ÇAKIR

 

HABER     / İSTANBUL GAZETEM 

Bir cevap yazın