ER-DO-DER dostları hayır yemeğinde buluştu

ER-DO-DER  dostları hayır yemeğinde buluştu

 

Erken doğum bebeklerin yaşama umudu olan , ER-DO-DER (Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği )

 

 

 Geleneksel hayır yemeklerinin bir yenisi 7 ekim çarşamba günü ,İstinye Park Emprio Armani Ristorante’de düzenlendi. Davetin ev sahipliğini ER-DO-DER  yönetim kurulu üyesi ve sarıyer’in sevilen simalarından biri olan Aycan ALP yaptı . İstanbul Gazetem  Sarıyer ofisimizde  davete katıldı .
 
 
Açılış konuşmasını dernek başkanı Canan Göztepe ‘nin yaptığı bu özel güne ,Oya Aydoğan , Özlem Yıldız , emine Ün , Neşe Sert , Pervin Ersoy ,Burcu Hattat , Figen Kral , Sitare Akdilek , Ayşe Kucuroğlu , Neylan Vardar , Selda Topal , Gül Erçetingöz ,Esra Öztürk gibi cemiyet  hayatının tanınmış simaları katılımda bulundu .
 
 
ER-DO-DER  Başkanı Canan Göztepe yaptığı konuşmasında ” Yemekten elde edilecek geliri Kars Devlet Hastanesi bünyesinde kurulmakta olan erken doğum ünitesinin tamamlanmasında kullanacağız.Bu hayır için verdiği desteklerinden dolayı yönetim kurulu üyeleri Esra Öztürk ve Aycan ALP ‘ e teşekkür ederim . ” dedi . 
Konuşma sonrası Aycan ALP ve Esra Öztürk’e plaket sunuldu.
 
Düzenlenen yemek sonrası Başkan Canan Göztepe , Bodrum Devlet Hastanesinde kurulacakları erken doğum ünitesi olduğu müjdesini verdi .  
 
Haber :  VAROL KISA 
 
 
 
 
 
 

Bir cevap yazın