İstanbul Gazetem manşetleri

İstanbul Gazetem Gazetesi, İstanbul’un tüm ilçelerinde dağıtıma başladı. İstanbul’dan haberiniz olsun istiyorsanız abonemiz olun , gazeteniz kapınıza gelsin! 0546 875 56 05  istediğiniz gün ve saatte arayabilirsiniz .”Biz Büyük Bir Aileyiz” ailemize katılın İstanbul sesinizi duysun… Please follow and like us:

Read More

10 bin tl ye alınacak arabalar

10 bin TL bütçe ile alınabilecek en güzel otomobiller Ucuz otomobil arayanlar bol ve ekonomik yedek parça imkanı ve kolay alınıp satıldığı için İstanbul Gazetem yaşam ekibi araştırdı. Please follow and like us:

Read More

Sarıyer Yaz Okulları Başlıyor

SARIYER’İN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ İstanbul Gazetem Sarıyer ofisi açıldığı 2009 yılından bugüne Sarıyer’de her haberi yerinde ve belgeleriyle yaptı. İşte bu yüzdendir ki Sarıyer okuyucuları gazetesini seçti. Reklam gazetesi , şantajcı gazete , yandaş gazete gibi etiketlerle  isimleri anılan yerel gazetelerin yerine ” Haberi yerinde ve doğru yazan gazete ” ile “Kendilerine en yakın isim Varol KISA ” yı tercih ettiler. Sarıyer artık “Sarıyer Haberlerini,Sarıyer Belediye etkinliklerini, Sarıyer Olay’ larını ” İstanbul Gazetem VAROL KISA ‘dan takip ediyor . Please follow and like us:

Read More

İstanbul Gazetem Gazetesi Nisan baskısı manşetler

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları: İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,Belediyeler ,Belediye Müdürlükleri,Hastaneler,Kaymakamlıklar,Sendikalar ve Okullar Please follow and like us:

Read More

Bakanlık 30 ürünü toplatıyor

  Türkiye’de üretici firmalar arasında yapılan denetimler sonucundan ,Bilim,Sanayi ve teknoloji Bakanlığı güvensizlik tespit edilen 30 ürünü toplanma kararı aldı. Cep telefonundan elektronik eşyalara , Isıtıcılardan aydınlatma alanlarına kadar bir çok ürün toplatılıyor. İşte bunlardan bazıları  Please follow and like us:

Read More

Altı Noktayla Yaşama Tutulma

ALTI NOKTAYLA YAŞAMA TUTUNMA 2     Braille Alfabesi ( görme engellilerin kullandığı alfabe ) 1821 yılında Louis Braille tarafından,iki kolon taşıyan dikdörtgen düzen üzerine dizilmiş,ALTI kabartılmış noktadan oluşur… Please follow and like us:

Read More

İETT’NİN 2015 Faaliyet raporu kabul edildi

2015 yılı İETT Faaliyet Raporunu İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’ne sunan İETT Genel Müdürü Mümin Kahveci, şehir hayatını kolaylaştıran, çevreye duyarlı lider bir kuruluş olma vizyonuna sahip olduklarını ifade etti. Please follow and like us:

Read More

Sarıyer Belediyesi İhtisas Komisyonları

Sarıyer Belediyesi İhtisas Komisyonları seçildi. SarıPlatform Dernek Başkanı Mustafa Bakır’a büyük görev yine verildi . Başarılı siyasetçi bu yılda Sarıyer Belediyesi İhtisas komisyonunda Encümen üyesi olarak görevine devam edecek . Sarıyer ilçesinde Dernek hizmetleriyle kendisinden başarı ile söz ettiren Bakır Sarıyer hizmetlerine Sarıyer belediye Meclis Üyesi olarak 2014 yılından bugüne devam ettiriyor. Please follow and like us:

Read More

Hüseyin Avni Sipahi Beşiktaşın haklarını savundu

Çayeli Vakfı Başkanı Hüseyin Avni Sipahi, Çekmeköy’e, Çekmeköylü’ye hizmet için Belediye Başkanlığı’na giden yola, doğduğu toprakların İstanbul’daki temsilcisi olan Çaydef’ten çıktı.Sipahi Çaydef Merkezinde ilgiyle karşılandı. Program öncesi yapılan sohbette siyaset hayatındaki geçmişinden bahsederken adeta  “Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır” mesajını verdi. Please follow and like us:

Read More

İBB ihtisas komisyonları

  İstanbul Gazetem “İBB Haberleri” İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis toplantısı Nisan ayı birinci birleşiminde Divan üyeleri ve İhtisas komisyon üyeleri seçildi.  Ulaşım ve trafik komisyonuna seçildiği günden bugüne başarılı çalışmalarıyla isminden bahsettiren ,Sarıyer Belediye Meclis Üyesi  Hicran Hamza Çelikyay oldu . Halkla İlişkiler Komisyon Başkanlığı’na  yine Sarıyer Belediye Meclis Üyelerinden tecrübeli isim  Nurettin Çelik seçildi. Please follow and like us:

Read More

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü göz açtırmıyor

Sarıyer’de Uyuşturucu Operasyonu   Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yürütülen operasyonda Sarıyer’de bazı bölgelerde önceden belirlenen bir çok adrese baskın yaptı. Please follow and like us:

Read More