Eylemle söylemi bir olmayan manşetler Beşiktaş'tan

Eylemle söylemi bir olmayan manşetler Beşiktaş’tan

 İstanbul Gazetem BEŞİKTAŞ- 
Günlerdir basılı yayın ve sosyal medya Murat Hazinedar’ın yaptığı haksızlığı yayınlarken bugün Beşiktaş Belediye sitesinde bir manşet dikkatleri çekiyordu .

 

“Beşiktaş Belediyesi 8 Mart’ta “Önce Kadın” Diyor!”

 
Şiddete maruz kalan kadınların kolaylıkla ve güvenle başvurabilecekleri Kadın Dayanışma Merkezi 8 Mart’ta açılıyor! diyen Beşiktaş belediye başkanı sayın Murat Hazinedar’a soruyoruz Fatma Köprülü’nün suçu ne?
 
Kendisi Fatma Köprülü’yü kadın mı görmüyor ? Hakkı yenilen mi görmüyor?  Yoksa üyelerin dediği gibi ,kendisinin istediği adaya oy vermedi diye intikam duygusu mu kabardı.?
 
Bunların hangisi olursa olsun asıl sorulması gereken şey Umre’ye gittiğinde Müslüman dini için “Kutsal Toprak” olarak bilenen yerlere ayak bastığında Fatma Köprülü’ye haksızlık ettiğini ,siyasetin ekmek parasına karıştırılmaması gerektiğini düşünmüşmüydü ? Ve tüm CHP üyelerinin kafasındaki tek soru ,bu benimde sorum olacak .
 
CHP Siyaset ile dini ayıran bir parti olarak kurulurken sayın Murat Hazinedar umre ziyaretini afişe ederken ne düşünüyordu .?
 
Elbette herkesin ibadeti kendine .buna bir sözümüz yok .Fakat Belediye başkanı olmasaydı ,sıradan bir vatandaş olarak gittiğinde bunu sosyal medyasında yayınlayan bir Avukat olacak mıydı ?  sayın hazinedarın yaptıklarını yazmakla bitiremiyoruz .Bu yayınların sonu nereye gider bunu da bilmiyoruz .Fakat “Varol Kısa ile Pazar sohbeti” bölümümüzde sayın Ali İZZET ORAL ‘ın anlatıklarından sonra tüm okuyucularımızın bu konu hakkında bilgileri netleşeceği inancındayım .   Haber VAROL KISA 
 
 
Untitled-1
 
 
 

Bir cevap yazın