Fatih sultan Mehmet Mahallesi Muhtarı Osman Karaçam

Fatih sultan Mehmet Mahallesi Muhtarı Osman Karaçam
Fatih sultan Mehmet Mahallesi Muhtarı Osman Karaçam

 

SARIYER’İN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

İstanbul Gazetem Sarıyer ofisi açıldığı 2009 yılından bugüne Sarıyer’de her haberi yerinde ve belgeleriyle yaptı. İşte bu yüzdendir ki Sarıyer okuyucuları gazetesini seçti. Reklam gazetesi , şantajcı gazete , yandaş gazete gibi etiketlerle  isimleri anılan yerel gazetelerin yerine ” Haberi yerinde ve doğru yazan gazete ” ile “Kendilerine en yakın isim Varol KISA ” yı tercih ettiler. Sarıyer artık “Sarıyer Haberlerini,Sarıyer Belediye etkinliklerini, Sarıyer Olay’ larını ” İstanbul Gazetem VAROL KISA ‘dan takip ediyor .

İstanbul Gazetem Gazetesi tüm ilçelerde olduğu gibi Sarıyer ilçesininde tek okunan gazetesi olma ünvanı sahibi olurken bunun tek bir başarı öyküsü vardı. Halk için hizmet veren , çalışkan kurum ,şirket,kişi ve derneklerle her zaman beraber oldu. Başarıları başarımızı yükseklere taşıdı. Başarısına güvenen her kurum,kuruluş ve kişiler için özel hazırladığımız “Kıssadan Hisse Varol’ca” sayfalarında bu başarılı kişiler ve kuruluşlar diğerlerine örnek olsun diye siz değerli okuyucularımızla tanıştırdık. sizlerde ben hizmet veren kurum veya kuruluş sahibiyim, yenilikçi bir kişiyim diyorsanız tek yapmanız gereken 0535 248 40 23 ‘den Varol Kısa’ya ulaşmaktır. Gelelim başarınızı dinleyelim. İstanbul sizi tanısın!

Fatih sultan Mehmet Mahallesi Muhtarı Osman Karaçam

fsmosmankaracam_2Sivas Doğanşar ilçesi Yukarı Beşağaç Köyü’nde 1966 yılında doğdu. Lise mezunu. 32 yıldan beri Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde ikamet ediyor. Sivas/DoğanşehirFederasyon Yönetim kurulu üyelik görevini de yürütüyor. Evli ve 3 çocuk babası.

Halen sürdürmekte olduğu görevler:

Sarıyer FSM Mah. Muhtarı
Sarıyer Kaymakamlık Sosyal Yard. Yön. Kur. Üyesi
Sarıyer Sivaslılar Derneği Yön. Kur. Üyesi
Sarıyer FSM Mah. Spor Kulübü Yön. Kur. Üyesi
Sarıyer FSM Mah. Cami ve Kuran kursu Yön. Kur. Üyesi
Sivas/Doğanşar Federasyon Yön. Kur. Üyesi

 

 

MUHTARLIK ÇALIŞMALARI 

13248538_569457516569258_7425801935478011736_oSarıyer ilçesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi.
Seçimde vermiş olduğumuz vaatleri birer birer yapıyoruz ve yapmaya devam ediyoruz. Cadde üzerinde kalan su bağlantılarını yapıyoruz. Yılların kangren olmuş susuzluk problemi bitti. İski Şübe müdürü Sn:Cemalettin Kaleli Sn.kenan Kara ve Mahallenin sorunlarını yerinde takip ederek yapılması için ekbibin başından bir an ayrılmayan Sn:Nadir Göksu ve çalışma ekibine mahalle adına teşekkür ederim.Şube müdürlerinin yoğun çabası sonucun da su sıkıntısı yaşayan Cadde ve sokakların su problemi bitti kalan çıkmaz sokaklarda yapılmaya devam ediyor.Alt yapı çalışması biten sokakların asfalt yamasını yaptırıyoruz yaptırmaya devam ediyoruz. Su sorunu bitip asfalt çalışması biten ve evine güzel suyu akan sokak sakinlerin de mutluluk yarattı.Destek veren herkese teşekkür ederiz.
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi.Muhtarı Osman KARAÇAM

 

12705375_528776057304071_6962026480220155739_nSarıyer ilçesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi.
Seçimde vermiş olduğumuz vaatleri birer birer yapıyoruz ve yapmaya devam ediyoruz. Yılların kangren olmuş susuzluk problemi bitti.Şube müdürlerinin yoğun çabası sonucun da su sıkıntısı yaşayan sokakların su problemi bitti kalan çıkmaz sokaklarda yapılmaya devam ediyor.Alt yapı çalışması biten sokakların asfalt yamasını yaptırıyoruz yaptırmaya devam ediyoruz. Su sorunu bitip asfalt çalışması biten ve evine güzel suyu akan sokak sakinlerin de mutluluk yarattı.Destek veren herkese teşekkür ederiz.
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi.Muhtarı Osman KARAÇAM.

 

HACI NADİR-MÜYESSER ALTUN  CAMİİ

Çalışkan muhtarımız tüm Sarıyer ve FSM sakinlerine işte böyle duyuruyordu “Hacı Nadir-Müyesser Altun Camii” ni …

DSCF4560Fsm.Mahallemiz Ferhat Sok.daki yeni yaptırdığımız Camiyi gezdik ..Ramazan Ayında ilk İftar soframızı kurduk. Allah kabul etsin.. Bizlere destek veren ve emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi.Muhtarı Osman KARAÇAM

İstanbul Gazetem Sarıyer ofisimiz FSM Muhtarı Osman Karaçam ve FSM Camii Dernekler başkanı Bayram Engin ile yeni yapılan camii ziyaret etti. Camii Kurucuları olarak önde olan isimler Bayram Engin, Osman Karaçam , Zeki Tekin, Azmi Burus, İbrahim Demir ve Mehmet Satır isimleri yer almaktaydı.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi girişinden itibaren göz alan Camii , Sarıyer Belediyesi , Şefik Altun ve Kardeşleri,  katkılarıyla halkın hizmetine sunulmuştu.

 

İSTANDSCF4549BUL’UN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

İstanbul Gazetem  her haberi yerinde ve belgeleriyle yaptı. İşte bu yüzdendir ki İstanbul okuyucuları gazetesini seçti. Reklam gazetesi , şantajcı gazete , yandaş gazete gibi ünvanlarla anılan yerel gazetelerin yerine ” Haberi yerinde ve doğru yazan gazete ” ile “Kendilerine en yakın isim Varol KISA ” yı tercih ettiler. İstanbullular  artık “İstanbul Haberlerini, İstanbul Büyükşehir Belediye etkinliklerini, haberlerini ” İstanbul Gazetem VAROL KISA ‘dan takip ediyor .

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları: Türkiye’nin her yerindeyiz.

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Abonelik ve destekleriniz için

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

YENİ CAMİİ’NİN  fotoğrafları için tıklayın …

 

 

Bir cevap yazın