Fatma Betül Sayan’ın Sarıyer ziyareti

fatma_betul-sayan

Fatma Betül Sayan kimdir?

Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu olan Kaya,

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2012 yılına kadar AK Parti Genel Başkan Danışmanı olarak görev yapan Sayan, New York Üniversitesi’nde Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi’nden doktora bursu kazandı, meme kanserinin termal görüntülenmesi üzerine çalışmalar yaptı. AK Parti İstanbul İl Teşkilatı’nın sosyal medya yapılanmasını kurdu.

1981 doğumlu Fatma Betül Sayan Kaya, evli ve 2 çocuk annesi.

(65’inci hükümet’in tek kadın bakanı)

65. Hükümeti kurmakla görevlendirilen AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayladığı yeni kabineyi açıkladı.

Önceki dönemde görevli 8 isim kabine dışı kalırken, 4 bakanın da görevi değişti.

64. Hükümetin iki kadın bakanı Sema Ramazanoğlu ve Fatma Güldemet Sarı da kabineye giremeyen isimler arasında yer aldı.

YENİ KABİNEDEKİ TEK KADIN

Sema Ramazanoğlu’nun yerine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na getirilen 35 yaşındaki Fatma Betül Sayan Kaya kabinedeki tek kadın bakanı oldu.

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Sarıyer’i ziyaret etti. (Sadece İstanbul Gazetem vardı).

 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan, Sarıyer ziyaretinde AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’na gelerek, Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar , Kadın Kolları Başkanı Yasemin Bay, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Ali Tavukçuoğlu , Gençlik Kolu Tanıtım Medya Birim Başkanı Sümeyye Yağdıran ve yönetim kurul üyeleri ile birlikte , Ferahevler Mahallesi’nde yaşayan Şehit Ütğm. Uğur Taşçı’nın evini ziyaret ettiler.

(Ev ziyaretleri fotoğraflarını acı ve mahremiyete saygı doğrultusunda ,  Gazetemizin ilkelerinden olduğu için yayınlamıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan Rahmet yakınlarına sabır dileriz.)

 

 İZZET BAYSAL HUZUREVİ ZİYARETİ

 izzetbaysal_ziyaretiAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan ve Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı heyeti daha sonra Sarıyer İzzet Baysal Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek bayramlaşma gerçekleştirdi. Bu ziyaretten çok memnun olan huzurevi sakinleri ile sohbetler edilerek istek ve dilekleri alındı. Huzurevi sakinlerine hediyeler verildi.

 

 

 

 

 

 

İSTANBUL’UN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

İstanbul Gazetem  her haberi yerinde ve belgeleriyle yaptı. İşte bu yüzdendir ki İstanbul okuyucuları gazetesini seçti. Reklam gazetesi , şantajcı gazete , yandaş gazete gibi ünvanlarla anılan yerel gazetelerin yerine ” Haberi yerinde ve doğru yazan gazete ” ile “Kendilerine en yakın isim Varol KISA ” yı tercih ettiler. İstanbullular  artık “İstanbul Haberlerini, İstanbul Büyükşehir Belediye etkinliklerini, haberlerini ” İstanbul Gazetem VAROL KISA ‘dan takip ediyor .

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları: Türkiye’nin her yerindeyiz.

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Abonelik ve destekleriniz için

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

Bir cevap yazın