Fenomen Varol Kısa “MISIR BAYRAMI” ilan etti

Fenomen Varol Kısa “MISIR BAYRAMI” ilan etti

Sosyal medya fenomen Varol Kısa’nın Mustafa Kemal sevdası ile sallanıyor. Her akşam 22.00 da kendi kanalı VKİY TV de canlı olarak NUTUK okuyan, gündemi analiz edip konuşmasının sonunda KURANI KERİM Türkçe Mealini okuyan Fenomen Varol KISA , dün gece yine ezber bozdu. VE tüm Gönüllü izleyicilerine 06 MAYIS MISIR BAYRAMI  ilan ettiğini açıkladı. 

VAROL KISA NASIL BAŞLADI …

Kendisini anlattığı bir video ile yuotube hayatına giriş yapan Varol KISA hızla yükselmeye başladı ve 7 den 77 ye , Amerikan’dan Çin’ e kadar izleyici kitlesine ulaştı.

İŞTE İLK VİDEOSUNDA KENDİNİ ANLATIRKEN FOTOĞRAFI TIKLAYIN VİDEO AÇILIR ..

 

 

 

 

 

 

 

 

Videoda izlediğiniz gibi tüm hayatını Mustafa Kemal ATATÜRK için mücadeleye harcayan KISA, amacını açıklarken ” Özellikle son yıllarda geçim sıkıntısı halkımızın bir çok sosyal faliyetlerinden uzak kalmasına sebep oldu. Atatürk ve bizlere armağanlarını düşünme fırsatları bulamıyorlardı. Haliyle Milli İradeyi kullanmak isteyenler içinde bu tam bir bulunmaz kaftan oldu. İlk hedefleri de Türkiye cumhuriyeti kurucusu, ilk Cumhurbaşkanı, Baş komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve din sömürüsü oluyordu. Aslında dinle hiç bir alakaları olmadığı; yaşamları boyunca İslam alemi için hiç bir şey yapmadıklarından belli olsa da, halkımızın manevi duygularının en ince hassas konusu Din ile yürüyüp , Ulu Önderimiz ATATÜRK ‘ü kötülüyor ve insanlarımızın kafasını karıştırıyorlardı.

Bende ters denklem yaparak , Kuranı Kerim Türkçe Meallerini okuyarak, Mustafa Kemal ATATÜRK’ün armağan ettiği ülkemizin değerini anlatmaya başladım. Ve sanırım Başarılı oldum” diyerek konuyu kısaca özetledi .

 

KADİR MISIROĞLU NASIL HAYATINA GİRDİ.

VKİY TV kanalında her akşam 22:00 da yayın yapan Varol KISA , bir gönüllüsünün ona gönderdiği video ile Kadir mısıroğlu’nu duyduğunu ve dehşet içinde üzüntüye kapıldığını anlattı. Daha sonra yayınlarında neden Atatürk karşıtı oduğunu anlamaya çalıştığını açıkladı …

İŞTE BU VİDEOLARDAN BİR KAÇI

 

 

 

 

 

 

 

 

Videolarını izlediğini sadece 10 Kasım Saat 09.05 saatlerine karşı sözlerinden dolayı çok üzüldüğünü açıklayan Varol Kısa “Öyle bir gün dua ettim ki , bu anlattıkları kendi başına gelsin istedim. Ve sonuç olarak 23 nisan’dan 6 Mayıs gününe kadar gerçek doğruyu kimse bilemedi. en yakınları hariç. ”

 

İNANILMAZ İZLENME YİNE O GÜN 

 

 

 

 

 

 

 

 

VE SON GÜN 06 MAYIS VİDEOSU PATLAMA YARATTI …

 

 

 

 

 

 

 

 

NEDEN 06 MAYIS MISIR BAYRAMI 

Lider Varol KISA gönüllülerine “Milli içeceğimiz Ayran olduğuna göre , bu günde bizlere yakışan mısır olmalıdır. Bu bağlamda 06 Mayıs günlerini “Mısır Bayramı” olarak ilan ediyor ve tüm güzel insanlara armağan ediyorum. Ne Mutlu türküm Diyene,” diyerek sözlerini noktaladı ve sosyal medyada bir ilk olarak bayram günü de oluşturmayı başardı….

 

İSTANBUL GAZETEM / SOSYAL MEDYA HABERLERİ