Genç Modacı Dilara KIRMIT podyumda

Genç Modacı Dilara Kırmıt Sokak Hayvanları için Podyumda !

 

Sosyal sorumluluk projelerinde artık sıkça görmeye başladığımız Genç Modacı Dilara Kırmıt,  yavaş yavaş podyumda yer almaya başladı.

   24 Mart Cuma Günü Plaza 16 Bursa da gerçekleşen  Koza Derneğinin Sosyal Sorumluluk Projesi olan “PATİ” bir çok sokak hayvanlarının umudu olacak.

Tarkan Acar koreografisinde gerçekleşen olan anlamlı defile de Tarkan Acar Model Management’den bir çok manken yer aldı.

   Dilara Kırmıt bu proje hakkında ise “Evet modelliğe bu sene yeni yeni başlıyorum çizgi mi bozmak istemiyorum ama sosyal sorumluluk projelerinde yer almak beni çok mutlu ediyor. Güzel bir deneyim oldu. Benim için bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese minnettarım çok teşekkür ederim.” diyerek cümlesini sonlandırdı.

     Genç ve güzel modacı yazarımıza İstanbul Gazetem Ailesi olarak başarılar diliyoruz.

Modacı Dilara KIRMIT İstanbul Gazetem okuyucuları için mini bir defile sundu.

Koza Derneği ve Tarkan Acar’ın Ortaklaşa düzenlediği Sokak Hayvanları Yararına düzenlenen defilede Modacı Fatma Bağçivan’nın İlkbahar – Yaz Defilesinde Başarılı Mankenler Dilara Kırmıt, Sibel Kara, Büşra Öztürk, Nihal Ergun, Dilara Bilgiç, Neslişah Ertürk, Nurcan Akcan, Özge Tunalı ve Başak Demir göz alıcı bir sunum gerçekleştirdi..

Haber:  İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

Bir cevap yazın