Gökan Zeybek “Bu seçim bittiler tamam”

CHP İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI GÖKAN ZEYBEK

İstanbul’un ve Türkiye’nin en çok okunan gazetesi “İstanbul Gazetem” ve ünlü gazeteci-yazar Varol Kısa son günlerin polemiğine son noktayı CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Gökan Zeybek ile birlikte koydu. Sadece siz İstanbul Gazetem okuyucularına özel röportaj tüm ulusal basından önce sadece İstanbul Gazetem’de

TIKLA İZLE 

Sarıyer belediye Meclis Üyeliği yaptığı dönemlerde yine kürsüden İstanbul Gazetem ile hitap eden Zeybek, gündem konusunu sıcak gazete olarak tabir ettiği İstanbul Gazetem ile paylaştı. 24 Haziran seçimleri gündemdeki sıcak yerini korurken, bizlerde  CHP İstanbul 2. Bölge milletvekili Adayı Gökan Zeybek’i irtibat büroları açılışı ve esnaf ziyaretlerinde buluyorduk. Neredeyse yedi yirmidört çalışan Zeybek; AKP seçimi kaybediyor ve MHP de yok oluyor” açıklamasında bulundu.  Bu çarpıcı açıklamanın temel dayanağını sizlere İstanbul Gazetem olarak haber sitemiz ve Haziran ayı basılı yayınımızda ulaştırıyoruz. İstanbul’un Türkiye’ye açılan haber penceresi İstanbul Gazetem ve Türkiye’de uğramadığı il ve ilçe kalmayan gezici Gazeteci-yazar Varol Kısa bu iddiaların temel sebeplerini sizler için sordu?

 

 

GÖKAN ZEYBEK KİMDİR?

1964 Bayburt Doğumlu olan Gökan Zeybek,  İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu, CHP ‘de Kâğıthane İlçe Başkanlığı,  İstanbul Yerel Yönetimler Komisyonu Sekreterliği,

CHP İstanbul Kurultay Delegeliği, ayrıca 2009 – 2011 İstanbul Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Sözcüsü,2009 – 2015 İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Sarıyer Belediyesi CHP Meclis Üyesi, Grup Başkanvekili. 2018 CHP PM Üyesi ve CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı.

CHP 36. Olağan kurultay’da seçilen PM üyesi.
2014 – 2019 dönemi Sarıyer Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı görevini sürdürmektedir.
Bir Mustafa Kemal ATATÜRK aşığıdır.
Sarıyer’de bir çok projede imzası bulunan Zeybek kitle örgütlerine önem vermiş ve bir çok STK’larda görev almıştır.
1988 – 2015 Mimarlar Odası ve T.M.M.O.B Genel Kurul Delegesi,
1999 – 2003 Şirintepe Spor Kulübü Başkanı,
2001 – 2003 TSHD (Toplumsal Saydamlık Hareketi Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi,
2001 – 2003 Transparency Movement Association Türkiye Kolu Yönetim Kurulu Üyesi,
2001 – 2008 İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi,
2008 – 2012- İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı,
Sarıyer Spor Kulübü As Başkanı, İstanbul Atlı Spor Kulübü Denetim Kurulu Üyesi ve
şimdi gündeme bomba gibi düşen iddianın yanıtını veriyoruz. 

AKP seçimi kaybediyor ve MHP de yok oluyor

 

ZEYBEK ; ” 24 Haziran seçimlerinde Millet İttifakı olarak birinci sırada bitireceğimiz ve ilk turu kaybeden bir AKP ile Erdoğan’ın ikinci turda hiç bir şansı olmayacaktır.  AKP ve Erdoğan çok hızlı bir şekilde eriyor. İkinci turda Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce kazanacaktır.  Bu kanıya veya karara nasıl varıyoruz, işte sokaklarda net görüntü karşımızda. Artık hiç bir yerde AKP yok.  Sokaklarda ve mahallelerde Millet İttifakı var. Milletimizde bizleri kabul etti. AKP’nin vaadleri eridikçe bizler halkımızın gönlünde taht kurmaya başladık. Artık sadece CHP’li değil tüm seçmenin yüreğinde ve aklında millet İttifakı ve Sayın Muharrem İnce var. Aslında bunlardan daha önemli bir konu daha var. Bence artık AKP seçmeni aldatılmak ve kandırılmak istemiyor.  En çok inandıkları liderleri tarafından kandırıldıklarını hissetmek onların oy haklarını millet İttifakı ve Muharrem İnce’den yana kullanmaya itiyor. Bu net bir göstergedir. Sadece Zeybek’in düşüncesi değil artık 81 Milyon tek ses ile Muharrem İnce diyecektir.

Gelelim “AKP seçimi kaybediyor ve MHP yok oluyor”. 

“Çünkü ülkeyi bu kadar kötü yöneten bir iktidara yanaşması bir muhalefet partisinin anlamak mümkün değil. 24 Haziran’da Devlet Bahçeli ile seçime giren MHP’nin 25 Haziran günü genel başkanı değişeceği düşüncesindeyim. Başarısızlık büyük bir ihtimalle MHP’yi kurultaya doğru götürecektir.” diyerek sözlerine son veren Gökan Zeybek’e gazetemiz İstanbul Gazetem’i sorduğumuzda kısa ve manalı bir cevap vermeside çok güzeldi.

ZEYBEK ; ” İstanbul Gazetem, her zaman sıcak bir gazete” 

bizde İstanbul Gazetem ailesi olarak değerli vekilimize başarılar diliyor ve gazetemizin sloganını “Sıcak Gazete” olarak değiştiriyoruz.

  Haber VAROL KISA (Ailenizin Gazetecisi) 

 

 

sosyal medyalarda paylaşalım
20

Related posts